urządzenie kosmetyczne

Córka Ewy Sałackiej sprzedała działkę, na której zmarła aktorka: “Od śmierci mamy unikałam tego miejsca”


15 lat temu przedwczesna śmierć Ewy Sałackiej wstrząsnęła show biznesem i&nbspopinią publiczną. W&nbsp2006 roku aktorka znana z&nbsptakich produkcji jak Och, Karol czy Czterdziestolatek. 20 lat później nieoczekiwanie zmarła w&nbspwyniku wstrząsu anafilaktycznego po ukąszeniu osy w&nbspusta. Miała 49 lat.

Do tragicznego incydentu doszło na należącej do rodziców Sałackiej działce w Arciechowie. Po użądleniu przez owada, na którego jad była uczulona, Ewie natychmiast podano leki i wezwano pomoc, niestety kobieta odeszła w karetce w drodze do szpitala.

Zobacz także: Wstrząs anafilaktyczny po ukąszeniu

bDTNvTvr

Ze względu na traumatyczne wspomnienia rodzina gwiazdy przez całe lata nie była w stanie przyjeżdżać na działkę. W efekcie Sałaccy postanowili wystawić ją na sprzedaż, o czym w&nbspnajnowszym wywiadzie opowiedziała córka aktorki.

Już babcia nie lubiła tam jeździć, szczególnie bez mojego dziadka -&nbspprzyznała Matylda Sałacka-Kirstein w&nbsprozmowie z&nbspŻyciem na gorąco. On najbardziej lubił to miejsce, ale zmarł w&nbsp2010 roku. Poza tym o&nbsptaki dom i&nbspdziałkę trzeba dbać przez cały rok, tam jest dużo pracy. Babcia już nie miała na to siły.

Jednak przede wszystkim najbardziej ciążyły jej trudne wspomnienia, które wiązały się z&nbsptym miejscem. Ja sama od śmierci mamy unikałam tego miejsca. Byłam tam może dwa razy. Wcześniej spędzałam tam dużo czasu.

bDTNvTvx

Po śmierci aktorki jej córką opiekowali się ojciec i babcia, reżyserka Barbara Sałacka, którzy pomogli dziewczynie pogodzić się z traumą z dzieciństwa. Dziś Matylda ma 26 lat i jest absolwentką psychologii, pracuje w marketingu. Warszawianka wciąż pielęgnuje pamięć po Ewie, starając się uświadamiać innych w temacie grożącego śmiercią wstrząsu anafilaktycznego.

Zawsze otwarcie mówię też o&nbsptym, co spotkało moją mamę i&nbspchętnie biorę udział w&nbspkampaniach uświadamiających, czym jest wstrząs anafilaktyczny. Jest to bardzo ważny temat, o&nbspktórym nadal mało się mówi.

Sama jestem uczulona i&nbspnawet w&nbspminionym roku byłam dwukrotnie ukąszona przez osę, co w&nbspmoim przypadku skończyło się zastrzykami w&nbspszpitalu -&nbspdodała.

bDTNvTvy
bDTNvTvSSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles