urządzenie kosmetyczne

Katarzyna Skrzynecka w Na dobre i na złe. Zagra seksowną docent. Kiedyś była kimś innym!Katarzyna Skrzynecka w Na dobre i na złe. Zagra seksowną docent. Kiedyś była kimś innym!
Autor: Instagram
Katarzyna Skrzynecka w Na dobre i na złe. Zagra seksowną docent. Kiedyś była kimś innym!


Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady “Na dobre i na złe”. Znana aktorka pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze w nowym sezonie “Na dobre i na złe” po wakacjach 2020 i nie będzie to gościnny występ. Personel szpitala powiększy się bowiem o kolejną lekarkę, seksowną panią docent, którą zagra właśnie Skrzynecka. Co ciekawe już kiedyś pojawiła się w “Na dobre i na złe”, ale w zupełnie innej roli. W nowych odcinkach “Na dobre i na złe” Skrzynecka jako Alina Fisher będzie szanowanym autorytetem medycznego z ponad 20-letnim stażem w klinice w USA. Specjalizacja nowej lekarki to chirurgia plastyczna.

Kogo w “Na dobre i na złe” zagra Katarzyna Skrzynecka?

Wpadki w “Na dobre i na złe” z lekarzami, którzy kiedyś byli pacjentami albo członkami rodzin chorych z Leśnej Góry są na porządku dziennym. Tak było w przypadku tak lubianych bohaterów jak Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska), Lena Starska (Anita Sokołowska), Hany Goldberg (Kamilla Baar), czy ostatnio kardiologa Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) oraz Dominiki (Paulina Gałązka), czyli ukochanej Marcina Molendy (Filip Bobek).

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!

Producenci “Na dobre i na złe” właśnie ściągnęli do obsady nowego sezonu po wakacjach 2020 Katarzynę Skrzynecką. Aktorka, która ostatnio zagrała w serialach “W rytmie serca” w Polsacie i “Miłość na zakręcie” w TV4 wróciła do Leśnej Góry po prawie 20-stu latach.

Skrzynecka w “Na dobre i na złe” wystąpiła już w innej roli w 85 odcinku, który został wyemitowany  w 2001 roku. Wtedy wcielała się w postać żony pacjenta Karol Kryński. Starszy mężczyzna zgłosił się do szpitala na operację przepuklinę. Czuwała przy nim troskliwa, atrakcyjna i dużo od niego młodsza żona, którą zagrała właśnie Skrzynecka. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, iż nie jest żoną jedyną…

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata wykorzysta Maksa, żeby odzyskać Szczepana?

Zapewne niewielu widzów “Na dobre i na złe” o tym pamięta, a twórcy serialu wykorzystali fakt, że nie fani nie łączą Skrzyneckiej z Leśną Górę. W nowych odcinkach “Na dobre i na złe” po wakacjach 2020 pracę w szpitalu rozpocznie piękna pani docent Alina Fisher z kliniki w Kalifornii w USA, czyli właśnie Skrzynecka. Będzie zwracała na siebie uwagę nie tylko wiedzą medyczną i doświadczeniem, ale przede wszystkim mocnym makijażem i oryginalnymi okularami. Zobaczcie jak będzie wygląda Skrzynecka w “Na dobre i na złe”!

“Przedstawiam Państwu Panią Docent Alinę Fisher – nową postać w Zespole Medycznym serialu “NA DOBRE I NA ZŁE”. Będę miała zaszczyt wcielić się w rolę szanowanego autorytetu medycznego z ponad 20-letnim stażem w Klinice w Californi.. Pani Docent Fisher jest Chirurgiem Naczyniowym ze specjalizacją Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej drugiego stopnia. Przede mną więc bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Dużo wielogodzinnej pracy konsultacyjnej i szkoleniowej z prawdziwymi lekarzami, uczącymi aktorów, jak wiarygodnie i fachowo wcielać się w tę rolę. Tony nomenklatury medycznej do przyswojenia… i to, przed czym moja trema jest największa: bardzo trudne sceny na Bloku Operacyjnym… pod okiem zawodowych Chirurgów, dbających o techniczną wiarygodność naszej pracy… 🎬💙👍🎞 Mam nadzieję, że polubicie Docent Alinę, bo w moim odczuciu to wyjątkowa, ciepła i pozytywna a jednocześnie silna i ofensywna kobieta 💙” – napisała o swojej roli w “Na dobre i na złe” Skrzynecka, która pojawi się w 779 odcinku.

Co ciekawe nowa lekarka Alina Fisher z USA do Leśnej Góry przyjedzie na zaproszenie doktora Falkowicza (Michał Żebrowski), z którym w nowym sezonie “Na dobre i na złe” będzie ją łączyło znacznie więcej niż relacje służbowe…

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ten dziwny, wyjątkowy dla nas wszystkich, czas czteromiesięcznej izolacji, odseparowania od swojej pracy i intensywnego trybu życia, do jakiego od lat przywykliśmy, dał nam wiele do myślenia… Otworzył świadomość i serce w jeszcze inny sposób… Dał szansę na wyciszenie, zwolnienie w biegu i doświadczenie jeszcze większej i cenniejszej bliskości z rodziną , cudownej radości wspólnego czasu z dziećmi 💜 Więcej czasu na nasze przyjaźnie i serdeczne kontakty, na które wciąż brak nam było chwil w zawodowym pędzie… Wracamy powoli do kolejnych miejsc swojej pracy – nie wiem, jak Państwo – ale ja z OGROMNĄ RADOŚCIĄ i pełną wdzięcznością losowi za możliwość pracy w zawodzie, który jest moją PASJĄ, pośród WSPANIAŁYCH LUDZI, pełnych pogody, życzliwości i TALENTU w swoich dziedzinach 👍👍👍 TĘSKILIŚMY i cieszymy się, że znów możemy pracować ze sobą. Wszyscy bogatsi o takie właśnie poczucie doceniana dobrego dnia i wszystkiego co mamy 🌞🍀 Jednocześnie tęskniąc w tej pracy za dziećmi, domem i RODZINNYM SPOKOJEM 💞 który bynajmniej mi się na kwarantannie nie przejadł 🙂💞🍀 Promienieję radością w pracy – ale co chwilę gadam na videokomunikatorach z rodzinką 😍 zerkając na zegarek, o której skończę by do nich wracać 😀🤩🥰 @marcinlopucki #love #truelove #family #work #job #lubiębyćwpracy #acress #aktorka #wokalistka #naplanie #wstudio @twojatwarzbrzmiznajomo @polsatofficial @furdyna_makeup Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)


Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles