urządzenie kosmetyczne

Metamorfoza Kasi z „Królowych życia”. Chirurgia plastyczna nie jest jej obca!


Rzeczywiście jest to bohaterka „Królowych życia”, która wzbudza wiele kontrowersji. Nie kryje zamiłowania do mody, tatuaży i operacji plastycznych. Dlatego jej wizerunek się zmienia i ten, który oglądamy obecnie w siódmym sezonie programu, należy już do przeszłości. Metamorfoza Kasi z „Królowych życia”! Zobaczcie, zatem!

Kasia  (pisaliśmy o niej tutaj) jest kobietą bezkompromisową, która dąży do swoich celów, nie przejmując się opiniami innych na swój temat. Ważne jest tylko to, co myśli jej mama i córka, które dla niej są całym światem.

Jej niekonwencjonalny styl i zamiłowanie do operacji plastycznych nie zawsze są dobrze odbierane. Dlatego niektórymi komentarzami mogłaby się przejąć, ona jednak nic sobie z tego nie robi.

Obecnie na antenie TTV możemy oglądać siódmy już sezon „Królowych życia”. Śledzimy tam również życie Kasi, jej partnera Gabriela i rodziny.  Ta królowa lubi się zmieniać, a program był kręcony jakiś czas temu. Dlatego nie dziwi, że już w rzeczywistości wygląda inaczej niż w emitowanych aktualnie odcinkach. Na ekranach telewizorów ostatnio przeistoczyła się z blondynki w brunetkę, jednak to nie jedyna zmiana, jaką w rzeczywistości przeszła.

Metamorfoza Kasi z „Królowych życia”.

Niewątpliwie Kasia sporo schudła i wróciła do blond włosów, jednak nie tylko to się zmieniło. Polska Kim Kardashian i fanka Niki Minaj wyznała, ostatnio co zmodyfikowała w swoim ciele, a co jeszcze ma w planie.

„Hey Dziewczyny pytacie mnie bardzo często co Zrobiłam z twarzą no wiec odpowiem wam tu a przy okazji chce wam kogoś przedstawić @monikajablonsk oto ona zmieniła mi owal twarzy kształt ust i wysunęła mi przepięknie żuchwę, która wyszczupliła mi pięknie buźkę a przy okazji pomogła mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów oto ta niezwykła o mega dobrym sercu kobietka @_inked_doll niesamowita kuracja odchudzająca ????? ps . Czekają Mnie jeszcze nici chirurgiczne i zmiana noska oraz wycięcie powiek górnych, ale to będę was o wszystkim informować ;))))))”. – napisała na Instagramie.

Zobaczcie zatem jak teraz wygląda Kasia!

Jak czytamy, Kasia ma zmieniony owal twarzy i powiększone usta, jednak planuje jeszcze korektę nosa i powiek górnych.

Ciekawi jesteście, jak będzie wtedy wyglądać? Na pewno wam to pokażemy.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles