urządzenie kosmetyczne

Halejcio, Werner, Chodakowska, Lewandowska: Te gwiazdy lubią pokazywać się bez makijażu


​Ostatnio na Instagramie wśród gwiazd szerzy się trend, który polega na pokazywaniu się w naturalnej odsłonie. Bez makijażu mogliśmy już zobaczyć Klaudię Halejcio (30 l.), Anitę Werner (43 l.) czy Annę Lewandowską (32 l.). Teraz w ślad za nimi podążyła Ewa Chodakowska (39 l.).

Gwiazdy od zawsze chętnie dzielą się zdjęciami z życia prywatnego. Pozwalają chociaż odrobinę podejrzeć swoją codzienność spragnionym takich widoków fanom. Teraz w okresie pandemii jest bardzo mało okazji, aby zobaczyć na żywo celebrytów i porozmawiać z nimi. Takie publikacje z pewnością dostarczają niemałej rozrywki znudzonym obserwatorom gwiazd.

Wszyscy wiemy, że zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych idealizują wizerunki celebrytów. Pandemia sprawiła jednak, że na kontach gwiazd pojawiają się fotografie ukazujące ich prawdziwe twarze. 

W naturalnych domowych wydaniach mogliśmy już zobaczyć dziennikarkę Anitę Werner, aktorkę Klaudię Halejcio, a także żonę polskiego piłkarza – Annę Lewandowską. W ślad za swoimi koleżankami podążyła inna bardzo znana kobieta, która inspiruje wiele kobiet. Mowa tutaj o trenerce fitness Ewie Chodakowskiej. 

Wspomniane gwiazdy polskiego show-biznesu możemy zobaczyć podczas wykonywania rytuałów pielęgnacyjnych, wakacyjnego wypoczynku, a także wysiłku fizycznego. Na te kilka chwil idealny obraz celebrytek zostaje zaburzony i przybliżony do wyglądu “normalnej” kobiety. Wiemy doskonale, jak wyglądają z make-upem i idealną stylizacją, ale jak się prezentują bez upiększających wspomagaczy? Zobaczmy!

Zwykle można ją zobaczyć w sztucznych rzęsach i delikatnym makijażu tworzącym efekt skóry muśniętej słońcem. W domowym zaciszu prezentuje się równie dobrze jak w wystylizowanej wersji.

Zdecydowaną różnicę zobaczycie w przypadku tej polskiej aktorki. Bardzo mocny i wyrazisty makijaż to niemal jej wizytówka. Widząc Halejcio w naturalnej odsłonie, można jej nie poznać. Naprawdę miło zobaczyć ją w delikatnym wydaniu.

Zawsze stylowo ubrana, schludnie uczesana i umalowana dziennikarka ostatnio pokazała się w nowej, nie tak eleganckiej odsłonie. Prezenterka “Faktów” opublikowała zdjęcie z treningu, na którym jest bez grama makijażu na twarzy. Ten widok zaskoczył internautów.

W ślad za swoimi koleżankami z show-biznesu podążyła ikona polskiego fitnessu, Ewa Chodakowska. Ekspertka od ćwiczeń obecnie przebywa na Malediwach, gdzie wypoczywa w słonecznych promieniach. Oczywiście na swoim profilu publikuje zdjęcia w make-upie, natomiast na story dodała zdjęcie, które ukazuje ją w naturalnej odsłonie.

Jak można się było spodziewać wielu obserwatorów wymienionych gwiazd, od razu zareagowało na opublikowane przez nie zdjęcia. W większości fani są zachwyceni nowym trendem, który burzy idealny wizerunek gwiazd. 

Oczywiście pojawiły się też negatywne komentarze sugerujące, że gdy ma się perfekcyjną cerę i wygląd, to łatwiej pokazać się bez wspomagaczy.

A co wy sądzicie o nowym trendzie gwiazd? Wolicie oglądać je bez makijażu czy w pełni umalowane?

***

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles