urządzenie kosmetyczne

Oscary 2021. Torba z prezentami dla ka¿dego nominowanego. Warto¶æ? Prawie 300 tysiêcy dolarów. Wiemy, co jest w ¶rodku


Tegoroczna gala Oscarów odbędzie się bez względu na pandemię. Gwiazdy nie uświadczą co prawda tradycyjnego bankietu i kolacji po Oscarach, jednak zostanie im to zrekompensowane w inny sposób. Organizatorzy od początku podkreślali, że wydarzenie ma się odbyć z pompą. Świadczą o tym także prezenty, które przygotowano dla nominowanych osób. Każda z nich dostanie słynną już torbę z upominkami. W tym roku wartość jednej torby sięga 294 536 dolarów. W środku znalazły się najbardziej luksusowe dobra, jakie można sobie wyobrazić. Wśród nich nie tylko ekskluzywne słodycze, kosmetyki i gadżety. Jest też sporo niematerialnych prezentów, a lista „upominków” jest imponująca.

Carmen ElectraCarmen Electra była gwiazdą “Słonecznego patrolu”. Zobacz, jak się zmieniła

Zobacz wideo
Czy polscy twórcy mają w tym roku szansę na Oscara? [Popkultura]

Paczka z prezentami dla nominowanych – co jest w środku?

Aktorki, aktorzy, reżyserzy i inni filmowcy mogą liczyć na sowitą nagrodę pocieszenia. W środku słynnej paczki znajduje się m.in. voucher na bezpłatną konsultację w sprawie chirurgii plastycznej. Jest to wizyta u renomowanego chirurga gwiazd dr. Thomasa Su.

W torbie znajdzie się też coś dla outsiderów, którzy cenią sobie wypoczynek blisko natury, a z dala od ludzi. Wszyscy nominowani dostaną pobyt w latarni morskiej Pater Noster, na maleńkiej szwedzkiej wyspie. Latarnia została przerobiona na luksusowy hotel z dziewięcioma pokojami. Kandydaci do Oscara otrzymają trzy noclegi all inclusive.

Pozostając w temacie pobytów, każdy z nominowanych będzie mógł się odprężyć w miejscu uznanym za najlepsze SPA na świecie. Gwiazdy czekają cztery dni w Spa Golden Door, gdzie będą rozpieszczani masa¿ami, zabiegami, naturalnymi posiłkami i osobistymi treningami. Wszystko w odosobnionym, pięknie położonym zakątku Kalifornii, zapewniającym ciszę i obcowanie z przyrodą.

Każdy z nominowanych otrzyma także… trampki. Każda para butów portugalskiej firmy Loci jest wegańska i ręcznie wykonana z plastiku z recyklingu. Do kompletu otrzymają jeszcze po parze skarpetek firmy London Sock Company.

Ilona z 'Rolnik szuka żony'“Rolnik szuka żony”. Ilona odniosła się do rozstania z Adrianem

Gwiazdy dostaną dużo gadżetów związanych z szeroko pojętym relaksem. Jednym z prezentów jest elektroniczna opaska do medytacji. To drogie cacko wykrywa fale mózgowe, a także monitoruje jakość snu. Dzięki temu pomaga w odprężeniu i medytacji, a także daje informacje zwrotne, co należy w tym zakresie poprawić.

Panie otrzymają także tabletki przeciwbólowe na piersi. Brzmi dziwnie? Fioletowa pigułka przeciwbólowa została opracowana specjalnie, by eliminować ból piersi związany z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, a także łagodzić comiesięczne bolesne objawy.

Panowie nie zostaną poszkodowani. Dla wszystkich zapewniono także specjalne kapsułki z olejkiem CBD ułatwiające zasypianie.

Dla grupy osób, która posiada rezydencje w Nowym Jorku, przewidziano bezpłatną dostawę budowlanych materiałów kamiennych. Na wypadek, gdyby gwiazda zechciała przeprowadzić remont – marmury, betonowe płytki i inne kamienne wykończenia otrzyma za darmo.

Oprócz tego gwiazdy zostaną obdarowane górą luksusowych kosmetyków, świeczek i innych codziennych gadżetów, a także sesjami z trenerem personalnym, różnymi rodzajami alkoholi oraz słodyczy. Nominowani, którzy nie otrzymają Oscara, wyjdą z gali bogatsi o prezenty wartości prawie 300 tysięcy dolarów.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles