urządzenie kosmetyczne

Oto najpopularniejsze beauty influencerki w Polsce! To prawdziwe mistrzynie makijażu (i nie tylko). Stanowią inspirację dla tysięcy osób


Na przestrzeni ostatnich lat wzrosło zainteresowanie branżą beauty. Z roku na rok popularnością cieszą się coraz wyrazistsze makijaże, ale nie tylko – coraz więcej osób rozpoczyna swoją przygodę z pielęgnacją skóry twarzy. Gdzie szukać informacji na te tematy? Prawdziwą mekką specjalistów od dbania o urodę stał się Instagram, za pośrednictwem którego dowiemy się nie tylko jak wykonać perfekcyjny make-up, ale również – jak rozjaśnić naszą cerę. Tam pomocą służą beauty influencerki, które oprócz instruktaży pielęgnacyjno-makijażowych, doradzą nam, których produktów warto spróbować. Postanowiliśmy sprawdzić, które polskie beauty influencerki cieszą się największą popularnością, ile mają obserwujących. Kto znalazł się w TOP10? Sprawdźcie sami!

TOP10 najsłynniejszych beauty influencerek w Polsce

Branża beauty zmieniła się nie do poznania w ciągu ostatnich lat. Nikogo już nie dziwią setki tysięcy obserwatorów śledzących poczynania topowych beauty influencerek w sieci. Rajem dla poszukujących inspiracji lub rady jest w czasach dzisiejszych Instagram, który pełen jest specjalistów zajmujących się szeroko rozumianym pojęciem “uroda”. To właśnie za pośrednictwem tego medium możemy poznać sposoby na nienaganny makijaż, podstawowe zasady pielęgnacyjne czy… nowinki kosmetyczne. Z tego też względu postanowiliśmy sprawdzić, co w trawie piszczy i udało się! Wiemy, które polskie beauty influencerki cieszą się największą popularnością. Tych pań nie trzeba nikomu przedstawiać!

Oto najpopularniejsze beauty influencerki w Polsce. Są inspiracją dla tysięcy osób

Zobacz galerię(11 zdjęć)

WAŻNE! Listę 10 najpopularniejszych polskich beauty influenerek stworzyliśmy w oparciu o liczbę obserwatorów.

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles