urządzenie kosmetyczne

Tak makijaż zmienia Marcelinę Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły pokazała się NIEUMALOWANA! Ciężko poznać!Marcelina Ziętek bez makijażu
Autor: Instagram / marceepan
Marcelina Ziętek bez makijażu


Marcelina Ziętek, dziewczyna Piotra Żyły, jako aktorka i modelka bardzo dba o swój wizerunek. Zazwyczaj ukochana skoczka narciarskiego publikuje w sieci zdjęcia w pełnym makijażu i do takiego image’u przyzwyczaiła wszystkich obserwujących jej konto na Instagramie. Tym razem postanowiła jednak bardzo zaskoczyć. Pokazała się na nagraniu zupełnie bez makijażu i trzeba przyznać, że różnica jest bardzo duża!

Marcelina Ziętek stała się bardzo szybko popularna wśród kibiców skoków narciarskich. Choć ani popularna aktorka i modelka, ani Piotr Żyła oficjalnie nie potwierdzili, że są parą, to wiadomo nawet, że wkrótce planują zamieszkać wspólnie w nowym domu. Popularna, szczególnie wśród młodego pokolenia, gwiazda ekranu najwyraźniej jest bardzo szczęśliwa. Szerokiego uśmiechu nie ukrywa na każdym kolejnym zdjęciu, które wrzuca na Instagrama, a ten środek komunikacji z fanami wybrała sobie już dawno. Tym razem nie było inaczej. I w zasadzie nie zmienił się tylko uśmiech pięknej Marceliny Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła zaszaleć i przed tysiącami innych osób pokazała się zupełnie bez makijażu. Różnicę widać gołym okiem, a w poniższej galerii zdjęć zobaczycie ją na fotografiach, które upubliczniła sama zainteresowana.

Partnerka Piotra Żyły na Instagramie

Marcelina Ziętek jako partnerka Piotra Żyły szturmem zdobywa popularność na Instagramie. Jej konto już teraz śledzi ogromna rzesza fanów, a zainteresowanych cały czas przybywa. Zobaczyć wziętą modelkę bez makijażu to dla nich wszystkich wielka gratka. Marcelina Ziętek do całej sprawy podeszła z dystansem i jednocześnie udowodniła, że jest w stanie zupełnie zmienić swój wygląd w zaledwie kilka minut!

Marcelina Ziętek bez makijażu

Seria filmików Marceliny Ziętek na Instagramie zaczęła się od nagrań właśnie bez makijażu. Na każdym kolejnym wideo dziewczyna Piotra Żyły prezentowała kroki, które robi, by zmienić oblicze swojej twarzy. Efekt końcowy i początkowy znacznie się od siebie różniły. Reakcja fanów mogła być tylko jedna, wszyscy byli bardzo zaskoczeni po obejrzeniu tych obrazków od modelki i aktorki!

Sprawdź: O zmarłym po ciężkiej chorobie ojcu Macieja Kurzajewskiego mówi się rzadko. Rodzinna historia wzrusza do łez
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles