urządzenie kosmetyczne

Ciężarna Ida Nowakowska pokazała się bez makijażu i zdradziła sekret swojej pielęgnacji


Ida Nowakowska podczas relacji na InstaStories pokazała się bez makijażu. Prowadząca “Pytanie na śniadanie” opublikowała nagranie prosto z łazienki  i zdradziła fanom sekret swojej pielęgnacji. Jak przyszła mama dba o wygląd skóry twarzy? Sprawdźcie, co powiedziała Ida Nowakowska i jak gwiazda TVP prezentuje się w naturalnym wydaniu!

Ida Nowakowska bez makijażu

Ida Nowakowska lada dzień po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda TVP jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, a to oznacza, że maleństwo już wkrótce pojawi się na świecie. Jak już wiemy, Ida Nowakowska i jej ukochany mąż czekają na narodziny synka. Przyszli rodzice rozpoczęli już przygotowania – ostatnio razem wybrali się po wyprawkę dla maleństwa. 

Przez sześć miesięcy nikt nie zauważył rosnącego brzuszka prowadzącej “Pytanie na śniadanie”, ale dziś przyszła mama już nie ukryje ciążowych krągłości! Ida Nowakowska ma już duży brzuszek, który chętnie podkreśla w dopasowanych kreacjach. Zaledwie kilka dni temu gwiazda TVP pokazała kulisy wyjątkowej sesji ciążowej, która zachwyciła internautów. 

Teraz Ida Nowakowska podczas relacji na InstaStories opublikowała nowe nagranie ze swoim udziałem. Tym razem przyszła mama nie pokazała brzuszka, ale pochwaliła się, jak wygląda bez makijażu. Ida Nowakowska zdradziła, że najważniejszym etapem pielęgnacji skóry jest dla niej dokładne oczyszczenie twarzy.

Najważniejsze jest dla mnie to, żeby zmyć dokładnie make up. Wszystko, cały makijaż zmywamy – powiedziała przyszła mama. 

Zobaczcie sami, jak bez makijażu prezentuje się gwiazda TVP!

Zobacz także: Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. W nowej fryzurze wygląda jak Alicia Keys!

Ida Nowakowska pokazała, jak wygląda bez makijażu.

Ida Nowakowska pokazała się bez makijażu
Instagram

Gwiazda TVP już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

Ida Nowakowska w pomarańczowej oversizowej sukience na planie "The Voice Kids"
Podlewski AKPA

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles