urządzenie kosmetyczne

Krzysztof Gojdź ma nową klinikę w USA. “Będą następne” – mówi Krzysztof Gojdź nazywany “Lekarzem od gwiazd”


Krzysztof Gojdź, znany chirurg medycyny estetycznej, ma nową klinikę w USA! Sprzedał swoją warszawską klinikę i wyjechał do USA w ubiegłym roku. Kilka dni temu otworzył klinikę Revive Clinic w Miami Beach, czym absolutnie zaskoczył swoich pacjentów z Polski. O uroczystym bankiecie i otwarciu kliniki poinformował fanów na Facebooku. Krzysztof Gojdź nazywany jest chirurgiem od gwiazd, bowiem urodę poprawiały u niego znane polskie gwiazdy i celebrytki. Szerszej widowni znany jest m.in,. z programu “Niezwykłe Przypadki Medyczne” na antenie TVN Style.

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę w USA

Dr Krzysztof Gojdż otworzył w Miami Beach nową klinikę chirurgii estetycznej Revive Clinic. To, co okazało się zaledwie kilka dni temu, przeszło naśmielsze oczekiwania jego pacjentów w Polsce.

Krzysztof Gojdź był właścicielem kliniki medycyny estetycznej Holistic Clinic w Warszawie, którą założył 5 lat temu. Specjalizuje się zarówno w zabiegach chirurgicznych, jak również w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Z usłu kliniki Krzysztofa Gojdzia, nie bez powodu nazywanego “lekarzem od gwiazd” korzystali m.in. Rafał Maślak, Patrycja Markowska, Katarzyna Warnke czy Kora Jackowska.

Poza tym Krzysztof Gojdź prowadził program w TVN Style “Niezwykłe przypadki medyczne”, w którym pomagał Polkom w poprawie swoje wyglądu, był również uczestnikiem w polsatowskiej edycji programu “Taniec z gwiazdami”

Teraz Krzysztof Gojdź postanowił zmienić swoje życie. Sprzedał klinikę Holistic Clinic w Warszawie i wyjechał do USA, gdzie nieoczekiwanie dla swoich pacjentów otworzył klinikę.

Wyjechałem do Miami, aby cieszyć się życiem i tu spędzić emeryturę, ale nie wytrzymałem. Po kilku tygodniach plażowania i przebywania na basenie stwierdziłem, że trzeba mieć w życiu jakiś cel. Dlatego otwieram teraz pierwszą, a zaraz drugą i trzecią klinikę

Klinika Krzysztofa Gojdzia to spa i klinika, która wydaje się być tropikalną wyspą. Wśród miejskich wieżowców South Beach znajduje się kameralne sanktuarium Revive Clinic. Miejsce zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają luksusu i prywatności.

Zobaczcie zdjęcia

To, co okazało się zaledwie kilka dni temu, przeszło naśmielsze oczekiwania jego pacjentów w Polsce. Dr Krzysztof Gojdż otworzył w Miami Beach nową klinikę chirurgii estetycznej Revive Clinic.


Zobacz galerię
(12 zdjęć)

Krzysztof Gojdź ma nową klinikę w USA. “Będą następne” – mów…

Krzysztof Gojdź ponad rok temu pożegnał się ze swoimi pacjentami w Polsce.

We wpisie na Facebooku pt. OŚWIADCZENIE, ale nie pożegnanie… Krzysztof Gojdź napisał, że życie składa się z etapów. Z życia trzeba korzystać na maxa i zawsze iść do przodu. Nie oglądać się za siebie. Nie marnować żadnej chwili. Mieć odwagę w podejmowaniu decyzji. Realizować swoje marzenia.

5 lat temu moim marzeniem było stworzenie najbardziej prestiżowej kliniki medycyny estetycznej w Polsce. Ten cel szybko osiągnąłem tworząc Holistic Clinic będącą prekursorem najnowocześniejszych trendów leczenia i dbania o swój wygląd. Tysiące pacjentów rocznie korzystało z usług kliniki, która stała się Nr 1 najbardziej godną zaufania i rozpoznawalną kliniką w Polsce.
Również dziesiątki polskich gwiazd dbających o swój wizerunek odwiedzało mnie w gabinecie wiedząc, że nie zniekształcę ich twarzy, a w sposób naturalny przywrócę im blask i młodość.
– czytamy w oświadczeniu.

– Poznałem w tym czasie wspaniałych ludzi, nagrałem programy dla TVN, wydałem książki, udzieliłem setek wywiadów, w ramach projektu socjologicznego zabawiłem się w celebryctwo, a nawet potańczyłem w Tańcu z gwiazdami. Rozwinąłem medycynę estetyczną w tym kraju, będąc wraz z moim Zespołem wzorem do naśladowania dla wielu lekarzy i klinik.
Latałem po całym świecie wykładając i szkoląc tysiące lekarzy w Azji, Australii, Europie, USA.

Jednak zawsze przyświecał mi cel nadrzędny – wspierać ludzi potrzebujących naszej pomocy. Setki moich pacjentów leczonych było przeze mnie bezpłatnie. I z tej pracy jestem najbardziej dumny. Bardzo emocjonalnie podchodziłem do każdego pacjenta skrzywdzonego przez los. Tego też uczyłem moich lekarzy aby mieli empatię i nieśli dobro. Bo ono wraca do nas.
To były najpiękniejsze pięć lat mojego życia.

Jak zaznaczył Krzysztof Gojdź, teraz przyszedł czas na kolejny etap. Wyjechał do USA i sprzedał Holistic Clinic
Na Facebooku napisał, że podjął trudną decyzję o przekazaniu udziałów Holistic Clinic w dobre ręce, pozostawiając po sobie wyszkolony, profesjonalny i godny zaufania Zespół specjalistów. Dodaje, że klinika będzie się rozwijała służąc pacjentom najnowocześniejszym sprzętem medycznym i przekazaną przeze mnie wiedzą i doświadczeniem.

– Będę Was informował na bieżąco czy klinika trzyma poziom godny polecenia i zaufania.

Krzysztof Gojdź: Nowy etap w życiu…

Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe.

Zaznaczył, że przez najbliższe kilka tygodni będzie odpoczywał w swoim skromnym domu nad Oceanem nabierając sił na mocne uderzenie już niedługo.

– A będzie się działo. Planuję dalej szkolić lekarzy latając po całym świecie, pragnę stworzyć Fundację pomagającą kobietom w różnych zakątkach świata stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie. Mam propozycję nagrania programu dla amerykańskiej TV o zasięgu światowym. Myślę też o otwarciu nowej kliniki – czytamy w oświadczeniu.

Wpis Krzysztof Gojdź, lekarz od gwiazd kończy mocną puentą
Ale najważniejsze dla mnie teraz – żyć na luzie i być tak na maxa SPEŁNIONYM i SZCZĘŚLIWYM człowiekiem jakim jestem dziś. I na maxa ZAKOCHANYM. I tego Wam również z całego serca życzę…Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles