urządzenie kosmetyczne

Fałszywa kosmetyczka zaraziła klientów HIV. Robiła im wampirzy lifting – o2


Działalność fałszywej kosmetyczki wyszła na jaw po tym, gdy u dwojga z jej klientów potwierdzono zakażenie HIV. Maria de Lourdes Ramos de Ruiz wykonała dla nich tzw. wampirzy lifting. Jest to mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, które wstrzykuje się podskórnie.

Fałszywa kosmetyczka zaraziła klientów HIV. Robiła im wampirzy lifting

Według ustaleń Fox News zarażenie klientów HIV nie jest jedynym oskarżeniem, które ciąży na 59-latce. Maria de Lourdes Ramos de Ruiz łącznie otrzymała 24 zarzuty, w tym – ściągania haraczy, prania brudnych pieniędzy oraz uchylania się od płacenia podatków.

bDUPekxz

Salon, w&nbspktórym Maria de Lourdes Ramos de Ruiz przeprowadzała zabiegi, przeszedł kontrolę urzędników. Po wejściu do środka zastali widok, który urągał wszelkim standardom higienicznym. Wszędzie były porozrzucane igły –&nbspwyjęte z&nbspopakowań –&nbspktórymi wykonuje się lifting. Z&nbspkolei w&nbspkuchni stały niepooznaczane próbówki z&nbspkrwią.

bDUPekxF

Urzędnicy odkryli także, że Maria de Lourdes Ramos de Ruiz, której licencja wygasła już w&nbsp2013 roku, nie dba o&nbspdezynfekcję. 59-latka nie czyściła sprzętu między wizytami kolejnych klientów, co również narażało ich zdrowie na niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Zobacz też: Agnieszka Fitkau-Perepeczko wspomina wampirzy lifting: “Prowokuję swoją postawą”

bDUPekya

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles