urządzenie kosmetyczne

Jak to jest byæ idea³em?


Viki Gabor cieszy się mianem jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 14-latka zgromadziła w mediach społecznościowych już prawie 700 tysięcy fanów, a teraz podbija TikToka. Na najnowszym filmie jest niemalże nie do poznania. Mimo że nie przypomina już skromnej wokalistki z „The Voice Kids”, nadal zachwyca swoich fanów.

Zobacz wideo
Viki Gabor zaśpiewała piosenkę z “Wyprawy na księżyc”. W wywiadzie zdradziła, jak się w tym odnalazła

Agnieszka ChylińskaNie Zanzibar i Malediwy. Agnieszka Chylińska zdradziła, dokąd ucieka na wakacje

Viki Gabor pobija TikToka

Viki Gabor, jak wielu polskich celebrytów, jest aktywna na TikToku, gdzie obserwuje ją prawie 250 tys. użytkowników. Niedawno doda³a film, na którym zaprezentowała swoją metamorfozę. 14-latka postawiła na mocny makija¿ i bujną fryzurę, przez co wygląda znacznie dojrzalej. Widać, że przez ostatnie lata w show-biznesie diametralnie się zmieniła i nabrała pewności siebie. Fani wokalistki są zachwyceni, co widać w komentarzach pod nagraniem, gdzie posypały się komplementy.

Ten TikTok to sztos. W sumie jak każdy.

Jak to jest być ideałem?

Viki, jesteś przepiękna – piszą internauci.

Viki Gabor podbija TikTokaViki Gabor podbija TikToka fot. Viki Gabor TikTok screen

Viki Gabor zasłynęła udziałem w drugiej edycji “The Voice Kids”. Choć jej głos zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów programu, to nie udało jej się zwyciężyć w finale.

Sara Boruc, Megan FoxSara Boruc ma powód do dumy. Spodnie jej projektu włożyła… Megan Fox

Mimo to od ponad dwóch lat robi wielką karierę. Wygrała m.in. Eurowizjê Junior 2019, a następnie wydała debiutancką płytę – “Getaway (Into My Imagination)”. Jej piosenki codziennie można usłyszeć w radiu. Myślicie, że młoda wokalistka teraz podbije również TikToka?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles