urządzenie kosmetyczne

Znany chirurg plastyczny przeanalizowa³ twarz Jennifer Lopez. Pokaza³, jak wygl±da³aby bez operacji. Ró¿nica? Oj, spora


Jennifer Lopez obchodziła dwa dni temu 50. urodziny. Trudno w to uwierzyć, prawda? Nam także. J.Lo mimo upływu lat nadal zachwyca. Jak to robi? Znany chirurg plastyczny, Julian De Silva, twierdzi, że jej zjawiskowy “look” to wyłącznie zasługa medycyny estetycznej. A z okazji jubileuszu gwiazdy postanowił poddać dokładnej analizie jej twarz.

ZOBACZ WIDEO: Jennifer Lopez kończy 50 lat. Jej mąż przygotował niespodziankę

Jak Jennifer Lopez wyglądałaby bez operacji plastycznych? 

Lekarz wykorzystał w tym celu starą fotografię Jennifer. Następnie “postarzył” wokalistkę i oto efekty. Tak jego zdaniem Lopez wyglądałaby dziś, gdyby nie medycyna estetyczna: 

No cóż, różnica jest spora. W rozmowie z “Daily Mail” Julian De Silva stwierdził, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat twarz J.Lo kompletnie się nie zmieniła. 

Nie ma praktycznie żadnych oznak starzenia się charakterystycznych dla kobiet w średnim wieku. Nie ma kurzych łapek i zmarszczek tworzących się od śmiechu czy marszczenia warg, żadnych worków pod oczami. Widać tylko bardzo delikatne zmarszczki przy nosie. Kształt twarzy Lopez się nie zmienił. Kości policzkowe są na tej samej wysokości, powieki nie obwisły, łuk brwiowy jest wyraźny i równie wysoki jak kiedyś – czytamy.

Wierzycie mu? My oczywiście nie mamy wątpliwości, że Jennifer Lopez korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, aczkolwiek robi to w dość wyważony sposób. Nadal wygląda pięknie, a nie jak… plastikowa lalka. 

DHSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles