urządzenie kosmetyczne

​Pandemia zmieniła podejście gwiazd do wizerunku


Panująca od roku pandemia koronawirusa wpłynęła na życie ludzi na całym świecie. Odczuły to również gwiazdy show-biznesu. Brak imprez, zamknięte plany filmowe, pozwijane czerwone dywany i wyłączone reflektory – codzienność gwiazd ekranów diametralnie się zmieniła. Część z nich wykorzystuje przymusowy urlop do słodkiego lenistwa. Brak makijażu, domowe pielesze, dodatkowe kilogramy – już się tego nie wstydzą!

Praca zdalna, przymusowa kwarantanna sprawiły, że wiele osób zrezygnowało z codziennej rutyny na rzecz wygody. Do tego grona należą również znani i lubiani. Na początku pandemii gwiazdy polskie i zagraniczne zachęcały fanów do pozostania w domach. 

Na swoich mediach społecznościowych nadal pokazują, jak radzą sobie z życiem w obecnych czasach. Część z nich chętnie zaczęła pokazywać się w naturalnej odsłonie. Bez starannych makijaży, pięknych stylizacji wyglądają inaczej niż na okładkach magazynów. I się tego nie wstydzą. 

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Razem z mężem prowadzą na swoim Instagramie program pt. “Domówka u Dowborów”. Pomysł powstał spontanicznie podczas lockdownu spowodowanego epidemią koronawirusa. Para zaprasza do niego znajomych z show-biznesu. W luźny sposób rozmawiają na różne tematy. 

Zapraszane gwiazdy rezygnują z pełnych makijaży i często pokazują się w swojej naturalnej odsłonie. Wielbicielką naturalnego trendu jest zresztą sama Koroniewska. Aktorka znana jest z wrzucania zdjęć bez makijażu. Nie wstydzi się również swoich “niedoskonałości”. Otwarcie o nich pisze i je pokazuje. 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles