urządzenie kosmetyczne

Otwarcie sezonu Kieleckich Klasyków. Impreza w niedzielę na placu Wolności


W niedzielę, 25 kwietnia w godzinach 12-18 na placu Wolności w Kielcach odbędzie się wydarzenie dla fanów motoryzacji i nie tylko. Kielecki Klasyki zapraszają na otwarcie sezonu, przygotowano wiele atrakcji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Organizatorzy proszą o zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Pojazdy powinny być zaparkowane w odpowiedniej odległości – co drugie miejsce parkingowe.

Tym razem, z powodu obostrzeń sanitarnych nie będzie konkursów zręcznościowych ani zabaw automobilistycznych. Przygotowano za to inne atrakcje.

O godzinie 15 huczny klakson jako pozdrowienie. Gościom zostanie przedstawiony program dwudniowego eventu – DaVinci Gusto Italiano – Ogólnopolski Zlot Miłośników Mercedesów. Będą informacje dla fanów motoryzacji o planowanych eventach na ten rok i oczywiście wiele motoryzacyjnych perełek do podziwiania.

W tym otwarciu sezonu pomyślano też o paniach interesujących się urodą oraz o najmłodszych. – Przez cały czas trwania imprezy będzie stanowisko Gabinetu kosmetycznego Goya z kosmetykami i możliwością zakupu kart podarunkowych a także rozmowy z kosmetologiem. Z kolei atrakcje dla dzieci zapewni przyjaciel naszych akcji Magia Karmelu – informuje Jacek Klesyk z Kieleckich Klasyków.

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles