urządzenie kosmetyczne

Selena Gomez przeszła zaskakującą metamorfozę. Postawiła na platynowy blond!


Selena Gomez to jedna z najsłynniejszych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka, aktorka, tancerka i biznesmenka na swoim Instagramie zgromadziła imponujące grono fanów – obserwuje ją ponad 222 miliony osób z całego świata. Życie Seleny budzi ogromne zainteresowanie mediów, choć gwiazda stroni od dzielenia się swoją prywatnością. Dlatego każda jej aktywność w mediach społecznościowych spotyka się z zachwytem fanów! Teraz Selena Gomez pokazała swoją spektakularną metamorfozę! Jak wygląda?

Selena Gomez została blondynką. Zaskakująca metamofroza

W przeciągu ostatnich lat Selena Gomez z nastoletniej gwiazdy muzyki pop stała się piękną i seksowną kobietą. Teraz wybiera elegancję oraz dziewczęcość. Jest zwolenniczką butów na obcasie – kocha zarówno botki na słupku, jak i klasyczne szpilki. Najczęściej stawia na podstawowe barwy, czyli biel oraz czerń. I trzeba przyznać, że wygląda w nich znakomicie!

Selena w kwestiach urodowych zawsze stawia na naturalność. Delikatny makijaż oczu, błyszczyk, pofalowane, ciemne włosy – to jej znaki rozpoznawcze. Gwiazda postanowiła jednak zaszaleć z wyglądem i odmienić swój wizerunek.


Na Instagramie marki urodowej Rare Beuty, która należy do Seleny, pojawiło się zdjęcie piosenkarki w nowej fryzurze. Gwiazda zaskoczyła bardzo odważną metamorfozą! Na jej głowie pojawił się platynowy blond, a w tym wydaniu trudno ją rozpoznać!


Internauci nie kryli zachwytu w swoich komentarzach:

“Perfekcyjna”

“Nawet jej nie poznałam, Królowa Blondynka powróciła!”

“Cudowna zmiana” – pisali zachwyceni internauci.

A jak Wam podoba się nowy look Seleny Gomez?  


Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles