urządzenie kosmetyczne

Basia Kurdej-Szatan bez makijażu. Fani nie wytrzymali! – Super ExpressBasia Kurdej-Szatan
Autor: Instagram
Basia Kurdej-Szatan


Basia Kurdej-Szatan ma ogromną rzeszę fanów. Aktorka, która od kilku lat gra w jednej z najpopularniejszych polskich telenowel, czyli “M jak miłość” lubi zaskakiwać swoich miłośników. Obdarzona poczuciem humoru aktorka pokazała im, że ma do siebie dystans i nie wstydzi się pokazać dosłownie bez grama makijażu!

Basia Kurdej-Szatan pokazała, że najważniejsze są naturalność i poczucie humoru. W czasach, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do retuszowanych zdjęć i mocnych makijaży, a celebrytki godzinami wykonują zdjęcia, by do sieci trafiło to najlepsze, Kurdej-Szatan pokazała, że nie zawsze musi być idealnie. Aktorka, która sympatię widzów zdobyła rolą Asi z “M jak miłość” postanowiła w niecodzienny sposób złożyć życzenia urodzinowe swojemu mężowi Rafałowi. Ukochany aktorki właśnie w sobotę 24 kwietnia obchodził 33. urodziny (Rafał Szatan jest o kilka lat młodszy od żony). Basia postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Wstawiła na swój Instagram post z niezwykłymi, zabawnymi życzeniami dla męża. Rozpoczęła wpis od zaskakujących słów: – Kocham to zdjęcie❤️ było szczęście, miłość, błogość, cyce jak donice pełne mleka, wspólne niewyspanie i jednoczesna radocha i spełnienie… – to opis do zdjęcia, na którym oboje z mężem przytuleni uśmiechają się radośnie, a Basia Kurdej-Szatan nie ma na nim ani grama makijażu! 

Fanki od razu to zauważyły i nie wytrzymały, by zostawić to bez komentarze. Komentarze pojawiły się od razu! Internautki doceniły to, że Basia nie bała się wrzucić  takiego zdjęcia: – Naturalność to jest to; Dawno nie widziałam bardziej naturalnego i prawdziwego zdjęcia; Ale naturalne foto! I like it!; Piękne tak naturalne.  

CZYTAJ: Dance Dance Dance 3: Roksana Węgiel czuła, że może odpaść z programu! “Ten odcinek będzie dla mnie sprawdzianem osobowości”

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-SzatanSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles