urządzenie kosmetyczne

Te b³êdy urodowe pope³nia wiêkszo¶æ kobiet. Co robimy ¼le?


Przyzwyczajenie i pośpiech często sprawiają, że popełnimy urodowe błędy. Często robimy to nieświadomie, dlatego warto czasem wykonać rachunek sumienia i zastanowić się, o co powinnyśmy zadbać podczas stałych rytuałów pielęgnacyjnych. Jakie grzeszki najczęściej nam się zdarzają? 

Zobacz wideo
Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Nieczyszczenie gąbek i pędzli do makijażu

Wiele z nas czyści akcesoria do makijażu bardzo rzadko. Musisz wiedzieć, że na pędzlach i gąbkach gromadzą się nie tylko resztki kosmetyków, ale także kurz i bakterie. Niemycie akcesoriów do makija¿u skutkuje potem wypryskami, zapchanymi porami a czasem nawet infekcjami skórnymi. Staraj się czyścić pędzle choć raz w tygodniu. 

Jak powiększyć usta w mniej niż 60 sekund? Genialny trik, który już zawsze będziesz stosować (zdjęcie ilustracyjne)Jak powiększyć usta w mniej niż 60 sekund? Genialny trik, który musisz znać

Nieświadome męczenie włosów

Mokre włosy są bardzo delikatne i kruche. Bardzo łatwo je uszkodzić. Ile razy szarpałaś je i próbowałaś rozczesać, gdy były mokre? A ile razy położyłaś się z mokrą głową spać? To bardzo niszczy w³osy. Mokre kosmyki plączą się i kruszą na poduszce, dlatego przed położeniem się spać wysusz włosy, a następnie delikatnie je rozczesz. 

Źle dobrany kolor podkładu

Niestety, dobranie odpowiedniego podkładu to nie jest łatwa sztuka. Jeśli masz z tym problem, warto poradzić się specjalisty. Pamiętaj, że za jasny lub za ciemny podkład jest bardzo widoczny i postarza twoją buzię. 

Posklejane rzęsy nie dodają twoim oczom uroku

Posklejane, mocno wytuszowane rzęsy nie dodadzą ci uroku. Do tego nakładanie grubej warstwy tuszu obciąża włoski i osłabia ich strukturę. Jeśli masz problem z rozczesaniem rzęs, wybierz specjalną szczoteczkę, która to ułatwi.

Tusz do rzęsTriki na szybkie poprawki makijażu. Dzięki nim zawsze będziesz wyglądać świetnie

Spanie w makijażu niszczy cerę 

Nawet jedna noc przespana w makijażu bardzo szkodzi cerze. Skóra pokryta kosmetykami, kurzem i sebum nie ma jak oddychać. Zatykają się pory i pogłębiają zmarszczki. Całodniowy brud wcierasz w swoją cerę (i w pościel, do której następnej nocy znowu przytulisz twarz). Demakijaż to podstawa pielęgnacji. Nie można o nim zapominać.  Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles