urządzenie kosmetyczne

Tygodniowy przegląd prasy (Bochnia, 18.04-24.04.2021), poznaj najważniejsze informacje z Bochni


Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bochni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.04 a 24.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sylwia Peretti z Kuchennych Rewolucji do Królowych Życia. Zmieniła się nie do poznania! [zdjęcia – 25.04.2021]”?

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 18.04-24.04.2021 Bochnia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bochni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Licytacje komornicze w Małopolsce. Mieszkania i domy nawet za połowę ceny [OFERTY MAJ 2021]

LICYTACJE MIESZKAŃ I DOMÓW W WOJ. MAŁOPOLSKIM, które odbędą się w maju 2021 r. Tanie mieszkania i domy na sprzedaż! Licytacje komornicze to szansa na zakup mieszkania w atrakcyjnej cenie. Cena wywoławcza wynosi nawet połowę ich realnej wartości! Zobaczcie, jakie mieszkania i domy będą licytowane w maju w Małopolsce. Kliknij w przycisk “zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo – naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Wypadek w Bochni. Samochód potrącił kobietę na przejęciu dla pieszych w Bochni. 73-latka trafiła do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 73-letniej kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych, do którego doszło dziś (24 kwietnia) na ulicy Trudnej w Bochni Sprawcą był 58-letni kierowca.

📢 Czarne powiaty w Małopolsce. W tych regionach koronawirus uderza najmocniej

Mimo iż trzecia fala pandemii słabnie, to niestety w niektórych regionach w kraju sytuacja epidemiczna wciąż jest bardzo poważna. W Małopolsce tygodniowy wskaźnik zakażeń był na poziomie około 30 przypadków na 100 tys. osób, plasując tym samym nasz region na siódmym miejscu wśród wszystkich województw o najwyższym wskaźniku zapadalności na koronawirusa. Mimo że Małopolska nie wypada najgorzej na tle kraju, to w niektórych powiatach sytuacja pandemiczna jest wciąż poważna, ale jest też coraz więcej regionów, gdzie wskaźnik zakażeń jest dużo niższy. Sprawdziliśmy, w których regionach Małopolski sytuacja wygląda najgorzej. Przeanalizowaliśmy zakażenia z ostatnich 7 dni w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. Kliknij w przycisk “zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo – naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 “Dziękujemy Ci, księże Pawle”. Uroczystości pogrzebowe ks. Pawła Mieleckiego, kapelana małopolskiej policji [ZDJĘCIA]

W piątek (23.04) na cmentarzu komunalnym w Kętach zostanie pochowany ks. Paweł Mielecki, zmarły w wieku 42 lat wikariusz parafii bł. Jerzego Popiełuszki w Krakowie, kapelan małopolskiej policji. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się już dzień wcześniej w Krakowie. – Bóg dał nam spotkać się z ks. Pawłem na pewien czas. Ten czas się skończył. Duch Pański go porwał, a my idziemy dalej drogą naszego powołania. Idziemy z radością, bo głosimy prawdę o zmartwychwstaniu w Jezusie. To ona jest naszą nadzieją – mówił w ks. Jerzy Czerwień podczas mszy św. za duszę zmarłego kapłana w kościele na krakowskim os. Złocień.

📢 Tarnów. Trzecia fala pandemii zbiera żniwo. Dużo zgonów wśród zakażonych COVID-19 w Tarnowie oraz regionie tarnowskim [AKTUALIZACJA 23.04]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (23.04. 2021) o kolejnych, potwierdzonych przypadkach zakażenia COVID-19 w Tarnowie i okolicznych powiatach: tarnowskim, brzeskim, bocheńskim i dąbrowskim. W sumie było ich blisko 170 . Niestety, niepokojąco rośnie również liczba zgonów wśród osób zakażonych.

📢 Pogoda na majówkę 2021. Jak będzie w górach, w Krakowie, nad morzem? Długoterminowa prognoza pogody dla Małopolski i całego kraju

Długoterminowe prognozy pogody wskazują jedno: majówka w 2021 roku nie będzie należała do najbardziej udanych. To nie tylko ze względu na przedłużone na ten czas obostrzenia związane m.in. z funkcjonowaniem gastronomii i hoteli, lecz również przez niepewną pogodę. Mimo że nagłe spadki temperatur już za nami, w okresie od 1 do 3 maja możemy spodziewać się przelotnych opadów i zachmurzenia na terenie całego kraju. Szczęśliwcy, którym udało się przedłużyć majówkę o kilka dni, zahaczą o dobrą pogodę – według prognoz długoterminowych przejaśnienia pojawią się 4 maja. Jaka będzie pogoda w majówkę w Krakowie i w górach? W których częściach kraju będzie ciepło? Sprawdź prognozy!

📢 Retro Plażing. Tak kiedyś wypoczywano [ZDJĘCIA]

Czasy, w których nad głową co 10 minut nie przechodził pan “z gorącą gotowaną kukurydzą i zimnym piwem”, a na plażach nie budowano zasieków z parawanów. Zapraszamy do obejrzenia archiwalnych zdjęć plażowiczów -fotografie pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego.

📢 Urodziny Donalda Tuska. Były premier może dziś świętować [MEMY]

Były premier Donald Tusk obchodzi dziś (22 kwietnia) 64. urodziny. Przez lata swoją obecnością w polskiej polityce rozpalał emocje – regularnie był (i jest wciąż) bohaterem tworzonych przez internautów MEMÓW. Przejdź do galerii zdjęć i zobacz właśnie MEMY z Donaldem Tuskiem w roli głównej. Kliknij w przycisk “zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo – naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles