urządzenie kosmetyczne

Blanka Lipińska jest nie do poznania. To warto zobaczyć


Chociaż pisarka nie chciała jeszcze zdradzić szczegółów nowego projektu, pokazała się z zupełnie innej strony. Blanka Lipińska jest nie do poznania. Zobaczcie jej nową fryzurę i makijaż.

Kim jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska od kilku lat skutecznie podbija polski show-biznes. Nie da się ukryć, że popularność zdobyła dzięki serii swoich pikantnych książek. Pierwsza powieść o losach Laury i Massimo zyskała miano bestsellera, a jej nakład znikał w ekspresowym tempie. Kontynuacje powieści także cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego, że Lipińska postanowiła przenieść swoją powieść na ekrany. Niedawno fani kina zobaczyć mogli ekranizację 365 dni, a w ubiegły weekend najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy otrzymał nawet Złotą Malinę w kategorii Najgorszy scenariusz.

Zobacz także: Blanka Lipińska komentuje Złote Maliny 2021! Ma się z czego cieszyć?

Blanka Lipińska w nowej fryzurze

Blanka należy do grona gwiazd, które wyjątkowo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Lipińskiej obserwuje już ponad 718 tys. internautów, a liczba ta z każdym dniem rośnie. Autorka 365 dni chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i regularnie publikuje także relacje.

Wierni fani i followersi Blanki, którzy śledzą jej profil, wiedzą, że 35-latka nie narzeka na nudę i brak zajęć. Dzisiaj pisarka zdradziła swoim fanom, że ma w planie wiele „fajnych rzeczy”. Z tej okazji Blanka zdecydowała się na nową fryzurę i wyrazisty makijaż, który wykonała znana makijażystka Magda Pieczonka. Chociaż z pewnością wielu internautów było ciekawych, do czego konkretnie szykuje się pisarka, Blanka nie chciała zdradzić szczegółów.

lipińska nowa fryzura
Blanka Lipińska zmienia fryzurę
Blanka Lipińska  jest nie do poznania
Magda Pieczonka pomalowała Blankę Lipińską

„Nie powiemy wam dzisiaj jeszcze, po co to robiłyśmy, te cuda na moje twarzy. Ale jutro już będziecie mogli zobaczyć.”

Lipińska nie potrafiła ukryć zachwytu nad swoim wyglądem.

„Madzia jest jedyną osobą, która potrafi pomalować mnie tak, że sama siebie nie poznaje. Po prostu wreszcie jestem ładna.”

Lipińska jest nie do poznania
Blanka Lipińska w nowej fryzurze i makijażu

Jak Wam się podoba Blanka w takim wydaniu? Jesteście ciekawi, do jakiego projektu szykuje się Lipińska?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles