urządzenie kosmetyczne

Doda nie mogła tego odpuścić Małgorzacie Rozenek! Ten ruch Dody rozbawił internautów! Małgosia się obrazi? 


Doda postanowiła zorganizować wyprzedaż swoich ubrań. Możliwość odkupienia prawdziwych skarbów od wokalistki, była prawdziwą gratką dla fanek. Przy okazji wyprzedaży Doda wspomniała o Małgorzacie Rozenek! Okazuje się, że Doda wystawiła na sprzedaż komplet, który także z chęcią nosiła aktualna żona jej byłego męża. Zobaczcie, co o niej napisała!

Doda wyprzedaje szafę. Przy okazji wspomniała o Małgorzacie Rozenek. Dlaczego? 

Doda zdecydowanie nie boi się poruszać tematu swoich byłych miłości. Czasami nie szczędzi uszczypliwości, jeżeli chodzi o Radosława Majdana i Małgorzatę Rozenek. O aktualnej żonie byłego męża wspomniała przy okazji wyprzedaży swojej szafy. Doda sprzedawała modny element garderoby, który swego czasu nosiła także Małgorzata Rozenek. W końcu ten dwuczęściowy, kolorowy kostium składający się z topu i długiej spódnicy był niedawno hitem sezonu. Nic więc dziwnego, że miała go nie tylko Doda, ale także inne gwiazdy. Doda postanowiła przypomnieć tę zbieżność, pokazując kolaż ze zdjęć, na których mają bliźniaczą stylizację:

Kultowy komplet. Top z falbanką i długa spódnica taka do pasa, ładnie taliowana. Ja i Małgorzata możemy stwierdzić, że jest naprawdę bardzo twarzowy.

Kostium sprzedał się ekspresowo, ale to akurat nic dziwnego. 

Zobacz także: Doda wygrała w sądzie! Chirurg, który sugerował jej operacje plastyczne, zapłaci krocie! Mamy komentarz: “Czułam się jak zwierzę”

Doda zestawiła swoje zdjęcie ze zdjęciem Małgorzaty Rozenek. Mają na sobie taką samą stylizację. 

Małgorzata Rozenek i Doda w tym samym kostiumie pozują obok Radosława Majdana
Instagram

Jesteście fanami stylu Dody? Na jej oficjalnym sklepie internetowym można dorwać jeszcze sporo perełek z jej garderoby. 

Doda na wakacjach w Meksyku
Instagram/Doda

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles