urządzenie kosmetyczne

Edyta Pazura pokazała selfie z wakacji. “Pryszcze i zmarszczki”


Edyta Pazura pokazała selfie z wakacji. “Pryszcze i zmarszczki”

“Pryszcze i zmarszczki… To lubię. #nieinstagramowe” – pisze Edyta Pazura. Gwiazda ma do siebie ogromny dystans i bez problemu pokazuje twarz w całkowicie naturalnej wersji. Bez filtrów i makijażu, za to z drobnymi niedoskonałościami.

Internauci nie kryją zachwytu. Podoba im się nie tylko Edyta Pazura w naturalnej wersji, ale również jej zdroworozsądkowe podejście do kwestii wyglądu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oprócz twarzy Edyta Pazura zaprezentowała również swoją figurę w czerwonym bikini. I jest czego zazdrościć. Nawet biorąc pod uwagę, że fotka została zrobiona na wydechu (do czego gwiazda od razu się przyznała).

“Na wdechu ciężko się uśmiechać…” – napisała. “Panie trenerze, może być Pan zadowolony” – dodała. Doskonała sylwetka Edyty Pazury zachwyciła internautów.

To tylko garstka spośród ponad setki komentarzy. Większość z nich jest utrzymana w podobnym tonie. Edyta Pazura ma świetne ciało. Szczególnie duże wrażenie robi jej umięśniony brzuch. Takiej kraty nie osiągniemy jedynie za pomocą diety. Widać, że gwiazda oprócz tego solidnie ćwiczy. A jej praca jest nagradzana takim właśnie wspaniałym rezultatem, jaki możemy obejrzeć na najnowszym zdjęciu Edyty Pazury.


Typy kobiecych sylwetek

Przeczytaj również:



Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles