urządzenie kosmetyczne

GOŚĆ TYGODNIA EXTRA: odzyskaj pewność siebie. Pomoże Ci w tym doświadczony lekarz


Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna od kilku lat przeżywają prawdziwy rozkwit. Na zabiegi, dzięki którym możemy pozbyć się niedoskonałości, decyduje się coraz więcej osób. Specjaliści apelują, by decyzję dotyczącą operacji podejmować świadomie: mając cały pakiet informacji i koniecznie po konsultacji z doświadczonym lekarzem.

– Operacje plastycznie nie są operacjami ratującymi życie i musimy przemyśleć, czy wykonanie takiej operacji jest większym, czy mniejszym złem. Jeżeli ryzyko wystąpienia powikłań jest większe niż możliwość poprawy wyglądu, wtedy rezygnuję z przeprowadzenia takiego zabiegu

– podkreśla doktor Robert Jamont, specjalista chirurgii plastycznej, który w najnowszym odcinku programu „Gość Tygodnia Extra” wyjaśnia, na co powinniśmy zwrócić uwagę i co przeanalizować, zanim zdecydujemy się na operację.

Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o chirurgii plastycznej czy medycynie estetycznej, najważniejszy jest wybór lekarza: nie kosmetyczki, a doświadczonego specjalisty. – Są to zabiegi obarczone możliwością dużych powikłań, które powinny i muszą być leczone przez lekarza. Kosmetyczka nie umie diagnozować powikłań ani ich leczyć – dodaje doktor Jamont.

Rynek medycyny estetycznej rozrasta się, zaś kliniki przyciągają coraz więcej klientów zainteresowanych poprawą wyglądu. Przed wyborem gabinetu należy dokładnie sprawdzić kompetencje i doświadczenie lekarzy. W walce z niedoskonałościami niezbędny jest najwyższej klasy sprzęt medyczny, który w rękach doświadczonej kadry medycznej, pozwala skutecznie leczyć każdego rodzaju schorzenia i eliminować niedoskonałości, które latami zaniżały samoocenę pacjenta. Jednak mimo wszystko decyzji o operacji nie można podejmować pochopnie.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles