urządzenie kosmetyczne

Oscary 2021: Carey Mulligan zachwyciła w złotej sukni Valentino. To najpiękniejsza kreacja tegorocznej gali


Carey Mulligan skupiła na sobie spojrzenia niemal całego świata, wybierając złotą cekinową suknię na 93. galę rozdania Oscarów. Gwiazda filmu “Obiecująca. Młoda. Kobieta.” w dwuczęściowej kreacji od Valentino nawiązała nie tylko do statuetki Oscara, ale udowodniła, że cekiny nigdy nie wychodzą z mody. Suknia aktorki została porównana do “płynnego złota”! To najlepsza kreacja Oscarów 2021.

Zjawiskowa Carey Mulligan w złotej sukni Valentino na gali Oscary 2021

Carey Mulligan była nominowana za główną rolę w filmie “Obiecująca. Młoda. Kobieta”, co prawda tym razem gwiazda nie wróciła ze statuetką do domu, ale zachwyciła swoją stylizacją, która zapisze się w historii Oscarów.

Gwiazda zdecydowała się na dwuczęściowy zestaw z krótkim topem i obszerną spódnicą z kolekcji Valentino Haute Couture wiosna-lato 2021. Cekinowa, lśniąca suknia nie potrzebowała już dodatków, dlatego Carey Mulligan wybrała do niej jedynie delikatne, złote kolczyki Cartiera.

Gładko zaczesane włosy  i subtelny makijaż sprawiły, że cała uwaga skupiła się na sukni i najwyraźniej o to chodziło stylistce aktorki, Nicky Yates. Efekt “wow” został osiągnięty!

Zobacz także:  Oscary 2021: Taniec Glenn Close, potknięcie Reginy King i łzy Thomasa Vinterberga. Co jeszcze wydarzyło się na gali?

Carey Mulligan na 93. gali rodania Oscarów
East News

 

Carey Mulligan została okrzyknięta najlepiej ubraną aktorką 93. gali rozdania Oscarów. Ta stylizacja przejdzie do historii! 

Carey Mulligan w sukni Valentino Oscary 2021
East News

 

Aktorka w cekinowej kreacji wygląda wręcz posągowo! W komentarzach Carey Mulligan jest określana jako “bogini złota” i “księżniczka”.


 

 

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles