urządzenie kosmetyczne

Polscy Beauty Boys podbijają świat Instagrama. Kim są? To mistrzowie makijażu! Wiedzą wszystko o kosmetykach, pielęgnacji i zabiegach


Beauty Boys, czyli ,,mężczyźni od makijażu” od lat cieszą się dużą popularnością na Instagramie. Mają tysiące obserwujących i są mistrzami w branży beauty – wiedzą wszystko o tuszach do rzęs, szminkach, konturowaniu twarzy, pielęgnacji skóry. I choć w internecie działają od lat, to wciąż wzbudzają wiele kontrowersji.

Beauty Boys

Beauty Boys to mężczyźni, którzy interesują się makijażem, pielęgnacją skóry i nowinkami kosmetycznymi. Swoją pasją dzielą się z internautami na Instagramie. Wstawiają tutoriale ukazujące, jak krok po kroku tworzą swój make up. To zarówno makijaże, które można wykonywać na co dzień, jak i makijaże artystyczne – przypominające zwierzęta, postacie z filmów – kolorowe i nieco szalone.

Prócz tego pokazują również nowinki kosmetyczne oraz testują nowości z drogerii.

Światowymi prekursorami tego trendu są m.in. James Charles i Jeffrey Star, którzy jednocześnie są właścicielami własnych marek kosmetycznych. W Polsce największą popularnością cieszą się Staś Wołosz, Paweł Dyczkowski, Michał Gorywoda i Władysław Klinczuk.

WIDEO: Makijaż na okładkę “Vogue”. Finał konkursu makijażu w zielonogórskim “Medyku”

Beauty Boys – kim są?

Pomimo tego, że Beauty Boys zyskują popularność w internecie, to wciąż wywołują też kontrowersje. Wiele osób wciąż myli ich z draq queen, czyli performerem, odgrywającym w określonym czasie kobiecą postać. Tymczasem, jak sami o sobie mówią – chcą nauczyć innych wykonywać poprawnie makijaż, bez względu na płeć.

Poznajcie najpopularniejszych Beauty Boys w Polsce! Oni robią furorę na Instagramie. To mistrzowie makijażu:

Zobacz galerię(9 zdjęć)

Sprawdź w naszej galerii czym grozi spanie w makijażu>>>


Zobacz galerię
(8 zdjęć)

Tym grozi spanie w makijażu. Konsekwencje mogą być tragiczne [zdjęcia]

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles