urządzenie kosmetyczne

[24tp.pl] Wielkie otwarcie – salony fryzjerskie i kosmetyczne znowu pracują


 Nastroje są optymistyczne choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że wnętrza są puste.  Limity nadal obowiązują, a na wolny termin trzeba czekać nawet i 2 tygodnie, jeśli ktoś chce zrobić sobie fryzurę po południu czyli w najczęściej wybieranych godzinach. 

– Złapałam za telefon jak tylko się dowiedziałam, że będą otwierać salony. Łut szczęścia. Byłam już zdesperowana po tej przerwie. Wiadomo jak to jest – my kobiety potrzebujemy wizyty u fryzjera, a jeszcze zbliża się sezon komunijny, więc nie można się było doczekać – przyznaje pani Monika ze świeżo nałożona farbą na włosach.

Sylwia, pracownica Salonu Fryzur przy ul. Ogrodowej przyznaje, że także nie mogła doczekać się końca przymusowego urlopu. Na brak pracy narzekać nie będzie – wizyty są umówione na cały dzień.

W Zakładzie Fryzjerskim Kalina przy Chramcówkach w Zakopanem też spory ruch. – Widać, że ludzie byli spragnieni wizyty u fryzjera, przychodzą zarośnięci. Zapisy zaczęły się już kilka dni temu. Nadal mamy mało klientów w starszym wieku, widać że te osoby boją się przychodzić. Mam nadzieję, że to zmieni się po szczepionkach, zresztą sam też chcę się zaszczepić, żeby było w pełni bezpiecznie – mówi pan Stanisław Mroczkowski z zakładu Kalina. Zapewnia, że pracuje w pełnym reżimie sanitarnym.  

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

hipolit
2021-04-26 23:06:23

Bardzo zgrabnie zaaranżowane zdjęcia 😉

mm
2021-04-26 16:32:37

Pan Stanisław z Chramcówek – najlepszy specjalista w mieście 🙂

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles