urządzenie kosmetyczne

Botoks… bez wysiadania z auta. “Całość trwa 5 minut”


Mieszkańcy Florydy w czasie pandemii koronawirusa mogą skorzystać z zabiegu wstrzykiwania botoksu, nie wysiadając z samochodu. Chirurg plastyczny Michael Salzhauer oferuje zabiegi w formie drive-through – poinformowała w czwartek agencja Reutera.

Znany z reality show Salzhauer, który nazywany jest “Doktorem Miami”, przeprowadza zabiegi w garażu budynku, w którym znajduje się jego klinika, w eleganckiej dzielnicy Bal Harbour w Miami.

 

ZOBACZ: Wstrzykiwali botoks wielbłądom, by wygrały konkurs piękności. 12 zwierząt zdyskwalifikowano

 

Salzhauer powiedział, że wpadł na pomysł przeprowadzania zabiegów w aucie, gdy siedział w samochodzie i czekał na badanie krwi na obecność przeciwciał Covid-19. “Obszary, w które wstrzykujemy botoks, to górna część twarzy, dokładnie te części twarzy, które nie są zakryte przez maskę, więc jest to naprawdę idealne” – stwierdził.

 

600 dolarów za zastrzyk w czoło

 

Salzhauer wyjaśnił “Miami News Times”, że do zabiegu wystarczy założyć maseczkę i wystawić głowę przez okno samochodu. Całość, zdaniem chirurga, trwa pięć minut.

 

Jak podała agencja Reutera, pacjenci rejestrują się przez internet i płacą średnio 600 USD za zastrzyki w czoło.

 

4 maja władze Florydy pozwoliły na częściowe złagodzenie ograniczeń nałożonych w związku z pandemią koronawirusa. Oznacza to, że niektóre zabiegi medyczne mogły zostać wznowione, w tym zastrzyki z botoksu i zabiegi kosmetyczne.


ac/ PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles