urządzenie kosmetyczne

Zac Efron majstrowa³ przy wygl±dzie? Fani alarmuj±, ¿e nie przypomina siebie sprzed lat. Chirurg plastyczny komentuje


W ubiegłym tygodniu Zac Efron wziął udział w internetowym musicalu z okazji Dnia Ziemi. Nagranie, które pojawiło się na Facebooku, wywołało lawinę spekulacji na temat jego nowego wyglądu. Według fanów aktor majstrował przy twarzy i wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Amerykański chirurg plastyczny dr Anthony Young ocenił, że Efron faktycznie mógł przejść operację, ale w gabinecie dentystycznym.

Zobacz wideo
Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą. Fani: I wszystko jasne. Geny!

Zac Efron majstrował przy wyglądzie? Chirurg plastyczny komentuje

Dr Youn opublikował na TikToku nagranie, na którym twierdzi, że zmiany w wyglądzie Zaka Efrona mogą być związane z operacją dentystyczną.

Wszyscy mówią o Zaku Efronie i jego dziwnym wyglądzie. Czy przeszedł operację zmiany kształtu szczęki, botoksu lub wypełniaczy? – zaczął Youn. I dodał: Nie sądzę. Właściwie myślę, że miał operację dentystyczną, a nie operację plastyczną. Właśnie dlatego jest spuchnięty. Gdybyś miał wyrwane zęby mądrości, czy nie wyglądałbyś tak samo?

Zac Efron majstrował przy swoim wyglądzie? Chirurg plastyczny komentujeZac Efron majstrował przy swoim wyglądzie? Chirurg plastyczny komentuje fot. TikTok screen

Choć nie ma żadnych dowodów na to, że Zac Efron faktycznie majstrował przy swoim wyglądzie, to na nagraniu można zauważyć, że ma teraz bardziej wydatne policzki i mocniej zarysowane kości żuchwy. Fani zdają sobie sprawę, że w swojej karierze aktor wielokrotnie przechodził różne metamorfozy, dlatego jego nowy wygląd skłonił ich do spekulacji.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy spędzają czas tylko we dwoje. Co robią bez córek?

Tym bardziej że Efron niemalże dorastał na oczach widzów. Swoją przygodę na szklanym ekranie zaczął jako nastolatek, a sławę przyniosła mu rola Troya Boltona w filmie “High School Musical”.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles