urządzenie kosmetyczne

Joanna Koroniewska bez makijażu. “Nie lubię obłudy i ściemy”


Joanna Koroniewska bez makijażu. “Nie lubię obłudy i ściemy”

Szeroki uśmiech i włosy niedbale zebrane w koka – takie zdjęcie pojawiło się na profilu aktorki. Naturalna fotka bez makijażu okazała się pretekstem, do zabrania głosu w ważnej sprawie.

“Do czego ten świat zmierza? Bardziej pożądane na Instagramie są słodkie minki, filtry i cukierkowy świat niż prawda” – ubolewa Joanna Koroniewska. “Fajnej jest takie rzeczy oglądać, ale musimy pamiętać, że ten wyimaginowany świat nie zawsze ma coś wspólnego z rzeczywistością” – zwraca uwagę.

“Tak, lubię tutaj czasem pokazać się tutaj w makijażu. Ale głównie jestem bez niego. Tak, bardzo nie lubię obłudy i ściemy i nie zamierzam tego ukrywać. Można pozostać w zgodzie z sobą, ale trzeba też szanować swoich odbiorców. Takie mam zdanie” – podsumowuje.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Jej wpis spotkał się z ogromnym poparciem ze strony internautów.

Oprócz komentarzy na temat wyglądu pojawiło się również pytanie o serial “M jak miłość”. Jedna z fanek zapytała, czy Joanna Koroniewska nie chciałaby do niego wrócić. “Nie miej mi za złe- nie” – odparła aktorka.

Kilka osób stanęło w obronie makijażu zapewniając, że poprawianie urody, w granicach rozsądku nie jest niczym złym.

– wyznała Ada Fijał.

– odpisała jej Joanna Koroniewska.

– skomentowała jedna z fanek.

Ogólnie zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym przekazem. Jedna osoba jednak zdecydowała się wytknąć aktorce zmarszczki. Warto przypomnieć, że gwiazda już kiedyś wypowiadała się na ten temat. Joanna Koroniewska przyznała wprost, że lubi swoje zmarszczki. Wyjaśniła wówczas, że fakt ich posiadanie nie jest równoznaczny z nie dbaniem o siebie. Dodała również, że zależy jej na długotrwałych efektach a nie chwilowej poprawie wyglądu.


Co mówi o tobie twoja twarz [Infografika]Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles