urządzenie kosmetyczne

Laluna Unique z “Królowych Życia” i jej nowa twarz pozdrawiają hejterów: “Mam wy***ane. Wyglądam PRZEKOZACKO”


Już od pięciu dni Laluna Unique, znana również jako Katarzyna Alexander z Królowych Życia konsekwentnie podgrzewa temperaturę debaty wokół swojej osoby, regularnie zamieszczając w sieci zdjęcia z procesu gojenia po ekspansywnych zabiegach chirurgii plastycznej, którym poddała się w Turcji.

W niedzielę Laluna Unique uraczyła nas kolejną serią nagrań z&nbspkliniki w&nbspStambule. Tym razem jednak poza chwaleniem się schodzącą opuchlizną celebrytka miała też do przekazania swoim fanom pewną ważną informacją. Ostrzegła, że wszystkie osoby, które mają zamiar krytykować jej metamorfozę, będą przez nią blokowane na Instagramie, gdyż, jak sama mówi, “ma wy*ebane”.

bDVTpLmf

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska “W łóżku z Oskarem” o synu Conanie: “Nie jestem do końca wzorową mamą”

Wszyscy jak lecą będą bez wchodzenia w&nbspjakąkolwiek rozmowę blokowani, co mnie obrażają u&nbspmnie na Insta. Są mile widziane osoby pozytywne. Pamiętajcie. Nie ścierajcie się, pisząc ch*jowe wiadomości, bo mnie nie interesuje opinia nikogo. Czuję się za*ebiście. Wyglądam przekozacko. Mam buzię jak lalka. Piękne kocie oczy, mały nosek, o&nbspktórym zawsze marzyłam i&nbspteraz mam wy*ebane na makijaż. Czuję się mega spełniona, jestem sobą, jestem piękna. Kończę z&nbspoperacjami. Kocham tych, co są za mną. Mam wy*ebane na tych, co są przeciwko mnie. Kocham i&nbsptęsknię za swoją rodziną. Chcę do domku i&nbspczekam na święta – czytamy na oficjalnym profilu bohaterki show Królowe Życia.

bDVTpLml

Dodatkowo świeżo zoperowana Laluna stwierdziła, że szumne prezentowanie jej odmienionego lica w&nbspsieci zwiększyło zainteresowanie Polek zabiegami oferowanymi przez tureckich chirurgów.

Nasza klinika jest przepełniona Polkami, które nam zaufały. Terminy są mega zapełnione i&nbspmam milion wiadomości od was, abym załatwiła termin w&nbspklinice i&nbsppytacie o&nbspceny, więc, kochani, chyba jest dobrzy. 99 procent kobiet w&nbspPolsce jest zoperowanych, ale się boją o&nbsptym mówić, a&nbspja mam wy*ebane i&nbspmówię otwarcie i&nbsptyle w&nbsptemacie – kończy stanowczo królowa.

Mieścicie się w&nbsptym jednym procencie, który zdaniem Laluny nie poddał się operacjom plastycznym?

bDVTpLmm
bDVTpLmn
bDVTpLmGSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles