urządzenie kosmetyczne

Metamorfozy gwiazd 2021: Izabella Krzan zmieniła fryzurę. Prezenterka TVP postawiła na burzę loków


Izabella Krzan po raz kolejny zaskoczyła fanów. Prezenterka TVP przeszła dużą metamorfozę i postawiła na modne loki, które są jednym z największych hitów 2021 roku. Trzeba przyznać, że nowa fryzura całkowicie ją odmieniła.

Metamorfozy gwiazd to temat, który od zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Każdy w końcu chce dowiedzieć się, na jaki kolor włosów czy też cięcie postawiła jego idolka. Jest to doskonała okazja do zainspirowania się i poznania najnowszych hitów fryzjerskich. Ostatnio na modne loki zdecydowała się Izabella Krzan. Sprawdźcie, jak wygląda prezenterka TVP w nowej fryzurze.

Zobacz także

Piękna dziewczyna z włosami XXL w okularach przeciwsłonecznych

fryzura

Metamorfozy gwiazd 2021: Izabella Krzan zmieniła fryzurę i postawiła na burzę loków

Kariera Izabelli Krzan od wygranej w konkursie piękności Miss Polonia w 2016 roku nie zwalnia tempa. Już rok później została reporterką porannego programu “Pytanie na Śniadanie” emitowanego w Telewizji Polskiej. Na swoim koncie ma też współprowadzenie takich imprez i teleturniejów jak “Koło Fortuny”, “Czar Par”, “Sylwester z Dwójką”, czy wspomniane wcześniej “PnŚ”, w którym zastąpiła Marzenę Rogalską.

Izabella Krzan w 2021 roku została kapitanem drużyny 3. sezonu programu “To był rok”, w którym występuje w stylizacjach z różnych epok. Jej metamorfozy, które stanowią pewnego rodzaju “podróż w czasie” obejmują także makijaż i fryzurę. Co jakiś czas prezenterka TVP dzieli się zatem z fanami w mediach społecznościowych nowym wizerunkiem. Tym razem Izabella Krzan postawiła na burzę loków.

Modne fryzury 2021: burza loków, która jest hitem sezonu

Izabella Krzan za sprawą burzy loków miała się przenieść do lat 80. Jak wiadomo jednak, moda wraca i w 2021 roku taka fryzura jest jednym z największych hitów. Jak osiągnąć taki efekt? Można to oczywiście zrobić na kilka sposób. Jednym z najprostszych jest użycie lokówki lub zakręcenie włosów na prostownicy. Kobiety stosują także wałki oraz papiloty. 

Co ciekawe, okazuje się, że loki można także wykonać za pomocą… dwóch długich skarpetek, na które będziesz nawijać swoje kosmyki. Więcej informacji można znaleźć w linku poniżej.

Zakręć loki na skarpetkę. Ten trend stał się hitem na TikToku

Sprawdź też, jak wyprostować włosy bez prostownicy

RadioZET.pl



Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles