urządzenie kosmetyczne

Stare zdjęcia celebrytów cię zaskoczą. Nie do wiary, że oni tak kiedyś wyglądali! Pamiętasz ich takich?


Celebryci zachwycają nas swoją urodą, ale czy pamiętamy, jak wyglądali przed laty? Na ile różnice w ich wyglądzie sprzed lat i obecnym są wynikiem zmiany mody, a na ile dobrego makijażu, pracy stylistów albo… chirurga plastycznego? Patrząc na ich stare zdjęcia aż trudno uwierzyć, że to wciąż oni! Rozpoznasz ich? Zobacz w naszej galerii!

Stare zdjęcia polskich celebrytów są niewiarygodne! Trudno uwierzyć, że oni tak wyglądali. Pamiętasz ich takich?

Zobacz galerię(33 zdjęcia)

Stare zdjęcia celebrytów to nie ich największa tajemnica. O tych rzeczach mało kto wie!

Niektórzy celebryci tak bardzo wsiąknęli we współczesną popkulturę, że właściwie mało kto pamięta, skąd w ogóle się w niej wzięli. Jeszcze mniej osób pamięta, jak znani i lubiani wyglądali kilka czy kilkanaście lat temu, kiedy ich kariera dopiero się rozpoczynała. Założymy się, że nie pamiętasz, a może nawet nie wiesz, że:

  • choć Natalia Siwiec brała udział w konkursach piękności, popularność i rozpoznawalność zyskała dopiero w 2012 roku, gdy wypatrzono ją na trybunach i okrzyknięto “Miss Euro 2012”;
  • Ewa Drzyzga, którą wszyscy znają jako prowadzącą talk-show “Rozmowy w toku”, karierę w mediach zaczęła dużo wcześniej i przeszła przez Polskie Radio, RMF FM i TVP1;
  • dla wielu osób kariera Magdy Gessler zaczęła się w 2010 roku, gdy ruszyły “Kuchenne Rewolucje”, jednak restauratorka już 5 lat wcześniej wydała swoją pierwszą książkę kucharską, a w 2008 roku wystąpiła gościnnie w serialu “Niania”.

Ciekawe, prawda? Tymczasem przypomnij sobie, jak celebryci wyglądali w poprzednim dziesięcioleciu!

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles