urządzenie kosmetyczne

Zac Efron miał operację plastyczną? Chirurg plastyczny komentuje jego zmianę


​Od momentu, kiedy Zac Efron (33 l.) opublikował nagranie promujące musical “Earth Day”, fani martwią się o aktora. Według nich poddał się operacji plastycznej, by poprawić swój wygląd. Całą sytuację skomentował na TikToku chirurg Anthony Youn.

Zac Efron już od bardzo długiego czasu uznawany jest za idola nastolatek. Do filmowego Troya Boltona wzdychają miliony, nic więc dziwnego, że aktor chce dbać o swój wygląd.

Trudno znaleźć osobę w show-biznesie, która nie pokusiła się o delikatne poprawki, by zatrzymać upływający czas. Czasami jednak gwiazdy przesadzają i daje to karykaturalny efekt. 

Aktor który niedawno pokazał swoje dojrzalsze oblicze w netflixowskiej produkcji “Podróże z Zackiem Efronem”, został oskarżony o poprawianie swojego wyglądu. Efron dodał na Facebook Watcha’a materiał promujący musical “Earth Day”. To właśnie tam fani mieli styczność z odmienioną twarzą aktora.

Karykaturalna kwadratowa żuchwa, nabrzmiałe policzki i wypełnione usta – to nowe oblicze idola nastolatek. Oczywiście zmiana ta wywołała niemałe wzburzenie wśród jego miłośników. 

Zdarzyło się nawet, że został porównany do kreskówkowej postaci z bajki “Spongebob Kanciasto porty”.

W sprawie domniemanych poprawek estetycznych Zaca Efrona głos postanowił zabrać chirurg plastyczny, doktor Anthony Youn. Zdaniem lekarza, artysta nie poddał się żadnemu zabiegowi upiększającemu.

Medyk z Detroit podzielił się swoją teorię, dlaczego twarz aktora tak się zmieniła.

Lekarz dodał, że nie może sobie wyobrazić, by operacja plastyczna mogła wpłynąć w taki sposób na wygląd żuchwy. Według niego jest to opuchlizna, która zniknie za kilka dni.

Fani aktora jednak nie do końca są przekonani do teorii Youna. W komentarzach na TikToku wyrazili swoje wątpliwości. 

W komentarzach pojawił się również wpis jednego z amerykańskich dentystów, który zaznaczył, że podczas usuwania zębów nie zajmują się ustami pacjentów. 

A wy co sądzicie o wyglądzie Zaca Efrona? Poddał się operacji czy to faktycznie tylko efekt usuwani zęba?

***

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles