urządzenie kosmetyczne

Zakrwawiony NOWY NOS Ewel0ny pozdrawia z TURECKIEJ kliniki!


Ewelina Kubiak, tak jak większość weteranek Warsaw Shore, wykazuje zamiłowanie względem medycyny estetycznej. Efektem dużego zainteresowania “poprawianiem” urody jest jej zmieniająca się z&nbspsezonu na sezon show MTV twarz.

Choć początkowo Ewel0na ingerowała w&nbsprysy twarzy jedynie botoksem i&nbspkwasem hialuronowym, ostatnio postanowiła pójść o&nbspkrok dalej, sprawiając sobie nowy, oczywiście znacznie dorodniejszy biust. Mimo że Zgierzanka nie wspomina operacji piersi najlepiej, niemal od razu po opuszczeniu kliniki poinformowała, że to nie koniec “poprawek”.

bDVQqnkT

Uczestniczka Warsaw Shore najwyraźniej nie rzuca słów na wiatr, bo jak zapowiedziała, tak zrobiła. Obecnie Kubiak przebywa w Turcji, gdzie jak poinformowała za pośrednictwem InstaStories, poszła pod nóż tamtejszych wyjątkowo docenianych przez polskie celebrytki lekarzy.

Hej, kochani. Żyję. Mam się coraz lepiej. Mam tutaj naprawdę świetną opiekę -&nbspsłyszymy na dodanym przez celebrytkę nagraniu, na którym możemy podziwiać jej ubrudzony zaschniętą krwią nos.

bDVQqnkZ

Jak widzicie, trochę tego jest. Najbardziej nie mogę się doczekać, jak będę mogła Wam wszystko pokazać, gdy wszystko będzie wygojone. Powiem Wam, że moje nowe ciało pomimo opuchlizny, zachwyca – ekscytuje się wielbicielka chirurgii plastycznej i&nbspsprostowuje: Mnie zachwyca.

Okazuje się, że do Stambułu 26-latka nie wybrała się samotnie. Towarzystwa dotrzymuje jej ukochany, który -&nbspjak możemy wywnioskować z zamieszczonych przez parę relacji -&nbsptakże dał się namówić na jakąś “upiększającą” operację.

Ty się uspokój, nie wierć się tak, bo ci tam wszystko popęka -&nbspradzi zaprawiona w&nbspbojach wybudzającemu się z&nbspnarkozy chłopakowi Ewelina.

Ale jaja, ja pierniczę -&nbsppodsumowuje swój stan leżący na szpitalnym łóżku Arnold Jabłoński.

bDVQqnla

Boli? -&nbspdopytuje troskliwa celebrytka.

I to jak. Nie będzie wesoło -&nbspsłyszymy.

Fajnie, że mają wspólne zainteresowania?

bDVQqnlb
bDVQqnlc
bDVQqnluSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles