urządzenie kosmetyczne

10. rocznica ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Tej wpadki podczas ślubu jej nie zapomniano! 


Księżna Kate i książę William pobrali się 29 kwietnia w Opactwie Westminsterskim. Na wyjątkową uroczystość przybyła rodzinka królewska, goście i Brytyjczycy, którzy chcieli zobaczyć parę na własne oczy. Uroczystość była także transmitowana przez telewizję, radio, a także platformę YouTube.  Wszyscy czekali też, by zobaczyć, jak będzie wyglądać panna młoda. Kate musiała wybrać sukienkę zgodną z etykietą, jednak jej wzór nie był narzucony z góry. Wszyscy więc podziwiali koronkową, zgrabnie wyciętą suknię Kate, jednak zdaniem ekspertów całość popsuł niezbyt dobrze dobrany makijaż. 

Kate Middleton makijaż na ślubie

Kate zdecydowała się na bardzo mocny makijaż oczu. Smokey eyes, które księżna bardzo lubi, na co dzień niekoniecznie pasowało do białej, ślubnej i bardzo subtelnej stylizacji. Czarna kreska na powiekach zrobiona eye-linerem i przydymione oko szaro-grafitowym cieniem zdecydowanie pomniejszyło optycznie pannie młodej oczy. 

Kate zdecydowała się na mocne konturowanie twarzy i podkreślenie policzków różem. Na usta księżnej nałożona została jasnoróżowa pomadka. Mimo krytyki makijażu oczu całość prezentowała się naprawdę dobrze. Makijaż był bardzo wyrazisty, dzięki czemu wspaniale prezentował się przed obiektywem. Księżna wyglądała dzięki temu charakternie i bardzo po królewsku. 

Ciekawe jest natomiast to, że Kate Middleton zupełnie nie bała się krytyki. Jak sama przyznała, makijaż wykonała całkowicie samodzielnie, biorąc sobie do serca uwagi wizażystki, z którą wcześniej na ten temat rozmawiała. Kate wykonała sobie taki makijaż, jaki bardzo lubi i czuła się w nim świetnie. Zobaczcie zdjęcia z jej wielkiego dnia. 

Zobacz także: Księżna Kate znów doprowadza Meghan do łez! Pokazała zdjęcie, którym zakpiła z żony Harry’ego!?

Księżna Kate ślubny makijaż wykonała samodzielnie. Zbyt mocny makijaż oka uznano jako wpadkę. 

Książę William i księżna Kate tuż po ślubie
Rex Features/East News

Tak księżna Kate i książę William prezentowali się podczas swojego wesela dokładnie 10 lat temu. 

Książę William i księżna Kate tuż po ślubie jadą karocą
Rex Features/East News

 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles