urządzenie kosmetyczne

Przyjaciel Zaca Efrona broni jego NOWEJ TWARZY: “Nic sobie nie robił, bo i tak JEST PIĘKNY”


Zac Efron wywołał ostatnio niemałe zdziwienie, gdy zaprezentował się przed fanami w zupełnie nowej odsłonie. Internauci w mig odnotowali, że w wyglądanie aktora sporo się zmieniło – szczególnie w okolicy żuchwy, która przybrała niebezpiecznie hipermęską formę.

Choć sam Zac Efron póki co zdecydował się nie komentować odświeżonego wizerunku, w jego obronie postanowili stanąć przyjaciele. Popularny australijski dziennikarz radiowy Kyle Sandilands, który zna się z aktorem od lat, pochylił sięnad tematem twarzy kumpla podczas piątkowego wydania programu The Kyle and Jackie O Show.

Zobacz także: Magda Gessler: “Nigdy w życiu nie robiłam sobie nic na twarzy”

Wiedziałbym, gdyby Zac poddał się operacji plastycznej. Oczywiście, że nic sobie nie zrobił. To tak jakby ktoś chciał zatrudnić dziecko do przemalowania obrazu Picasso. Po co miałby to robić? I tak jest piękny – zapewnia Sandilands.

Według tezy doktora Anthony’ego Youna zmiany na twarzy Efrona to jedynie pozabiegowe opuchlizny powstałe najpewniej w wyniku usunięcia niechcianych ósemek. Jeżeli przypuszczenie to byłoby prawdziwe, to Sandilands mógłby przecież o nim powiedzieć podczas wywiadu. Chodzenie do stomatologa to w końcu nic wstydliwego…

bDWEAelp

Tak czy inaczej, pozostaje nam wyczekiwać kolejnego publicznego wystąpienia Zaca. Dopiero wtedy będziemy mogli ocenić, czy faktycznie mamy tu do czynienia z opuchlizną, czy może w ruch poszły już wypełniacze.

bDWEAelq
bDWEAelKSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles