urządzenie kosmetyczne

Marta Wiśniewska pochwaliła się metamorfozą 17-letniej córki. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]


Marta Wiśniewska jest mamą dwójki pociech: 17-letniej córki Fabienne i 18-letniego syna Xaviera, które są owocem małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Marta chętnie pokazuje zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych, a ostatnio pochwaliła się metamorfozą córki Fabienne. W wyrazistym makijażu ciężko rozpoznać 17-latkę.

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą przed laty, jednak wciąż mają ze sobą dobre relacje. Łączą ich również dzieci: 17-letnia Fabienne i 18-letni Xavier. Zarówno Marta, jak i Michał chętnie pokazują swoje pociechy w mediach społecznościowych. Eksżona gwiazdora Ich Troje tym razem opublikowała sesję zdjęciową 17-letniej córki. Na zdjęciach ciężko rozpoznać córkę Marty Wiśniewskiej. Piękny człowiek, przepiękna dusza…Wyrazista ale wrażliwa i delikatna” – napisała Marta Wiśniewska.

Zobacz też: Michał Wiśniewski bez litości ocenił Rafała Brzozowskiego i jego szanse na Eurowizji

Marta Wiśniewska pochwaliła się metamorfozą 17-letniej córki. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]

Fabienne ma na sobie mocny makijaż, który dodaje jej nieco lat i sprawia, że wygląda bardzo kobieco. 17-latka zgarnęła mnóstwo komplementów pod zdjęciami udostępnionymi przez jej mamę. Miłe słowa zostawił również w komentarzu tato Fabienne – Michał Wiśniewski. “Przede wszystkim rozsądna i skromna” – napisał dumny tato.

Michał Wiśniewski doczekał się piątki dzieci. Gwiazdor Ich Troje ze związku z Martą Wiśniewską ma syna i córkę, z kolei z Anią Świątczak dwie córki. Z obecną żoną Polą muzyk wychowuje synka – Falco Amadeusa.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles