urządzenie kosmetyczne

Przemiana Oliwii Ciesiki ze “lubu od pierwszego wejrzenia”. Nowy styl, mocny makija. “Jak milion dolarw”


Oliwia Ciesiółka zdobyła popularność dzięki udziałowi w eksperymencie matrymonialnym. W “Ślubie od pierwszego wejrzenia” znalazła swoją miłość, a po ślubie z Łukaszem kobieta szybko zaszła w ciążę. Po kilku miesiącach okazało się jednak, że para postanowiła się rozstać. Było z tym dużo zamieszania, ponieważ w dyskusję o ich związku włączyła się mama uczestnika. Teraz Oliwia stawia przede wszystkim na siebie i dziecko. Zaczęła żyć według własnych zasad i wszystko wskazuje na to, że teraz czuje się szczęśliwa.

Zobacz wideo
Oliwia od samego początku tęskniła za swoją rodziną

Przemiana Oliwii Ciesiółki ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nowy styl, mocny makijaż. “Jak milion dolarów”

Oliwia opublikowała nowe zdjęcie, na którym pochwaliła się dosyć znaczącą przemianą. Uwagę zwraca przede wszystkim zmiana jej stylu. Dziewczyna ma na sobie czarne spodnie oraz bluzkę, która odsłaniała jej ramię. Do tego mocny makija i delikatne fale na wosach. Oliwia ma również świetną figurę, o której często wspominali jej obserwatorzy w komentarzach.

#postronieoptymizmu #czarnowidztwoidzprecz – napisała znacząco.

Jan Bieniuk (Przybylska, Bieniuk - syn)Syn Przybylskiej już po komunii. Siostra aktorki pokazała zdjęcie z imprezy

Internauci byli bardzo zaskoczeni jej przemianą. W komentarzach pojawiały się same komplementy względem Oliwii. Pojawiło się również wiele pytań o dietę, którą stosowała.

Wyglądasz jak milion dolarów.

Ale pięknie wyglądasz!

Królowa, księżniczka CharlotteKsiężniczka Charlotte skończyła sześć lat. Internauci zaskoczeni jej nowym zdjęciem

Jeeeej, ale schudłaś! Jak ty to robisz? Zazdro!

Wow, wow, wow! – pisali.

Oliwia rzeczywiście wygląda pięknie i zdaje się, że złe momenty ma już za sobą. Trzymamy kciuki za uczestniczkę programu i mamy nadzieję, że niedługo opowie więcej o swojej niezwykłej przemianie.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles