urządzenie kosmetyczne

Chirurg Andrzej Sankowski przeprosił Dorotę „Dodę” Rabczewską za wypowiedź na antenie TVN


Pod koniec kwietnia media donosiły o kolejnym wyroku w procesie, jaki piosenkarka Dorota Rabczewska wytoczyła znanemu chirurgowi plastycznemu Andrzejowi Sankowskiemu. Doktor Sankowski w programie „Na językach” na antenie TVN-u na podstawie zdjęć stwierdzał, jakim operacjom plastycznym miała poddać się piosenkarka. Sąd zbadał sprawę wyjątkowo gruntownie i ocenił, że Doda nie miała żadnych operacji. Chirurg zamieścił właśnie przeprosiny.

Rosja atakuje amerykańskich żołnierzy bronią energii skierowanej? Pentagon ma trop

Departament Obrony USA poinformował najważniejszych kongresmenów o doniesieniach wywiadowczych w sprawie domniemanych ataków bronią energii…

zobacz więcej

„Z uwagi na fakt, iż w czasie nagrania 4. odcinka programu „Na językach” wyemitowanego w dniu 24 lutego 2014r. w stacji TVN wypowiedziałem nieprawdziwe twierdzenia na temat rzekomego poddania się Pani Doroty Rabczewskiej operacji plastycznej, naruszając tym samym jej dobra osobiste i w ten sposób wprowadziłem w błąd widzów programu „Na językach”, niniejszym w imieniu własnym przepraszam Panią Dorotę Rabczewską. – Dr n. med. Andrzej Sankowski, Specjalista chirurgii plastycznej” – czytamy w przeprosinach, wyemitowanych na antenie TVN-u, które w niedzielę późnym wieczorem spostrzegł jeden z internatów.

Dr Sankowski za swoje nieprawdziwe słowa w plotkarskim show TVN-u, poza przeprosinami, musi Dodzie dodatkowo zapłacić 50 tyś. Złotych. Jak pod koniec kwietnia donosił „Super express”, w trakcie procesu piosenkarka przeszła sporo upokorzeń. Celem udowodnienia, że nie przeszła operacji plastycznych, Doda zmuszona była poddać się szczegółowym badaniom – m.in. prześwietlono twarz piosenkarki, by stwierdzić, czy kości były łamane. Specjaliści szukali również mikroblizn za uszami, we włosach, a także w nosie i na podniebieniu Rabczewskiej.

Ostatecznie najpierw sąd okręgowy, a następnie apelacyjny, potwierdziły, że wypowiedź Sankowskiego naruszyła dobra osobiste piosenkarki, gdyż nie miała ona żadnych operacji.

Zobacz także: „Doda” o Giertychu: Już dawno sprzedał swoją etykę. W mojej sprawie grał nieczystoźródło:


Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles