urządzenie kosmetyczne

23-latka omal nie umarła po nieudanej operacji plastycznej. Chirurg pomylił implanty przy korekcie biustu – O tym się mówi


operacja plastyczna biustufot. Adobe Stock


23-letnia Cherrise Massay z Salford w Anglii zdecydowała się na powiększenie i podniesienie piersi oraz lifting pośladków. Znajomi polecili jej jedną z klinik w Stambule, ponieważ młoda kobieta chciała zaoszczędzić i wydać na obie operacje maksymalnie 5,5 tys. funtów. W Anglii musiałaby zapłacić minimum 9 tys. funtów za samo powiększenie piersi. Szybko przekonała się, że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać.

23-latka mogła zginąć przez nieudaną operację plastyczną

Massay zamierzała powiększyć piersi i zafundować sobie implanty pośladków, które miały je unieść i nadać im bardziej zaokrąglony kształt. Jak informuje „Daily Mail”, to jednak nie był dobry pomysł. Tuż po operacji 23-latka była bardzo obolała i miała poważne problemy z poruszaniem się. Chociaż lekarz i personel kliniki zapewniali kobietę, że wszystko jest dobrze, po dwóch dniach trafiła na oddział intensywnej opieki. 

Jak się wówczas okazało, ciało Massay odrzuciło implanty w pośladkach. Chirurg usunął je i wtedy na jaw wyszła przerażająca prawda. Lekarz ze stambulskiej kliniki wszczepił kobiecie w pośladki implanty, których używa się do powiększenia biustu


23-latka wróciła do kraju i cieszyła się z faktu, że przynajmniej operacja powiększenia piersi zakończyła się pomyślnie. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała tę opinię bardzo szybko. Jeden z sutków Massay zaczął krwawić i okropnie boleć. Kobieta udała się na oddział ratunkowy w Wielkiej Brytanii. 

Lekarze zdiagnozowali u niej martwicze zapalenie powięzi, groźną infekcję, która może doprowadzić do śmierci. Niestety, sutek 23-latki obumarł. W miejscu, w którym powinien się znajdować, Massay ma tylko znamię. Kobieta zdradziła, że zamierza wyciągnąć konsekwencje prawne w stosunku do kliniki w Stambule. 


Zobacz też:
Duffy zdradziła szczegóły swojego porwania. “Gwałt to jak przeżycie morderstwa”
Kampania, która uświadamia absurdalność stereotypów dotyczących przemocy seksualnej
W Australii wprowadzono “prawo knebla”. Zabrania ofiarom gwałtu i molestowania mówić o swoich przejściach
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles