urządzenie kosmetyczne

Idealna kreska eyelinerem – jak ją uratować? Prosty trik z TikToka


Idealna kreska na powiece jest jednym z najtrudniejszych do uzyskania elementów makijażu. Zobaczcie, jak ją naprawić, gdy z jakiegoś powodu się nie uda.

Niektóre elementy makijażu łatwiej uzyskać, inne wymagają cierpliwości i wyjątkowych umiejętności. Do tej drugiej grupy bez wątpienia należy kreska na powiece robiona eyelinerem. Wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak zrobić idealną linię przy rzęsach. Dobrze wykonana potrafi bowiem otworzyć oko i dodać efektowności naszemu makijażowi. Problem pojawia się w momencie, gdy podczas jej malowania coś pójdzie nie tak. Wówczas z pomocą może przyjść trik z TikToka, dzięki któremu błyskawicznie uratujemy swój makijaż. 

Zobacz także: Floating eyeliner to nowy trend w makijażu oczu. Jest zmysłowy i bardzo prosty do zrobienia

Idealna kreska eyelinerem – jak ją uratować? Prosty trik z TikToka

Niemal każda kobieta zna ten ból – kreska jest prawie idealna, aż coś nagle idzie nie po naszej myśli. Gdy drgnie nam ręka lub po prostu linia wyjdzie krzywo, zazwyczaj musimy zmyć kosmetyk i robić makijaż od nowa. Jest jednak prosty sposób, który pomoże nam zaoszczędzić czas i nerwy.

Zobacz także

Młoda, delikatnie pomalowana dziewczyna z czerwonymi ustami i w skórzanej kurtce

Christina Aguilera w mocnym makijażu w 2002 roku

Użytkowniczka TikToka @daniellemarcan zdradziła swój sposób na nierówne kreski wykonane eyelinerem. Tworzy z nich najmodniejszy makijaż tego roku.

W najbliższych miesiącach w modzie będą nieregularne kształty i nietypowe wzory na powiekach. I właśnie to może być sposób na uratowanie naszych kresek. 

Gdy linie są nierówne, spróbujcie wyciągnąć je do góry, tworząc np. wzór na kształt flagi lub trójkąta. Możecie do tego dodać także kolorowe cienie, które wzmocnią efekt. 

Zobaczcie, jak błyskawicznie swój makijaż “naprawia” tiktokerka. 

Zobacz także: Chcesz zrobić domowy eyeliner? Wypróbuj najlepszy przepis składający się z 2 składników

Idealna kreska eyelinerem – jak namalować?

Istnieje kilka sposobów na to, żeby namalować eyelinerem idealne kreski na powiekach. Jednym z najpopularniejszych jest trik ze wsuwką do włosów. Jakie jeszcze są sposoby na taki makijaż?

Jeżeli chcesz namalować kreski w standardowy sposób, zacznij od wewnętrznego kącika oka. Namaluj delikatnie linię do połowy powieki. Następnie postaw kropkę w zewnętrznym kąciku oka, mniej więcej na wysokości połowy oka i połącz ją z linią. W ten sposób uzyskasz modny efekt jaskółki. 

Poniżej przedstawiamy filmik, jak namalować kreskę eyelinerem krok po kroku. 

Zobacz także: Chcesz zrobić kreskę na opadającej powiece? Poznaj ulubiony trik makijażystek

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles