urządzenie kosmetyczne

Makijażowy trik z TikToka “2016 vs 2021”. Sprawdź, na czym polega


Chcesz dowiedzieć się, jak na przestrzeni 5 lat zmieniły się trendy w makijażu? Pomoże ci w tym nowy trend z TikToka “2016 vs 2021”, którym zachwycają się miłośniczki make-upu.

Trendy w branży beauty zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno zachwycałyśmy się przydymionym makijażem oka. A teraz największą furorę robią delikatne pastele na powiekach. Wcześniej używałyśmy kryjących podkładów do twarzy. Jednak dziś znacznie częściej decydujemy się na lekkie kremy BB. Jeżeli jesteś ciekawa, jak w ciągu ostatnich 5 lat zmieniły się trendy w makijażu, poznaj najnowszy hit z TikToka – “2016 vs 2021”.

Zobacz także

Promocja w Hebe 2021: korektor do twarzy Eveline zakryje wszystkie niedoskonałości. Kupisz go za ok. 10 zł

Promocja w Hebe maj 2021: bronzer do twarzy, który pokochały Polki. Kupisz go za ok. 15 zł

Makijażowy trik z TikToka – “2016 vs 2021”

Pomysłowe tiktokerki wymyślają kolejne trendy, które zdobywają rekordy popularności. Ostatnio urodowe influencerki zaczęły masowo publikować filmiki, w których prezentują efekty zmian, jakie obserwujemy w branży beauty, a dokładnie w świecie makijażu.

Zasady akcji “2016 vs 2021” na TikToku są bardzo proste. Influencerki, które wzięły w niej udział, na części twarzy tworzą makijaż zgodny z najnowszymi trendami. Zaś drugą połowę buzi malują tak, jak robiłyśmy to 5 lat temu.

Na tych krótkich nagraniach doskonale widać, że wiele zmieniło się w branży urodowej od 2016 roku. Przede wszystkim zrezygnowałyśmy z części kolorowych produktów, aby uzyskać naturalny efekt.

Zobacz także: Trik z TikToka na idealne brwi. To prosty sposób, który stosuje nawet Beyonce

“2016 vs 2021” to nowy trik z TikToka. Na czym polega?

Tiktokerki udowadniają, że wystarczyło nam 5 lat, abyśmy całkowicie zmieniły swoje preferencje związane z makijażem. Nagrania na TikToku z hashgtagiem #201vs2021 do tej pory zostały wyświetlone 183 miliony razy. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych filmików.

cc

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles