urządzenie kosmetyczne

Modny makijaż lato 2021. Postaw na ten kolor! To będzie hit sezonu – Super Expressmakijaż
Autor: SHUTTERSTOCK
makijaż


Jaki makijaż będzie modny latem 2021? Na jakie kolory będziemy stawiać? Dobrze dobrany makijaż potrafi zdziałać cuda, odmładza, a nawet wyszczupla. W tym sezonie w modzie będą kolory, geometryczne, neonowe kreski na oczach oraz świetlista i promienna cera. Jakie produkty warto mieć w swojej kosmetyczce na nadchodzące miesiące? Przedstawiamy gorące trendy od najlepszych wizażystów. Ten makijaż bez wątpienia będzie hitem tego sezonu, modne kolory i triki urodowe.

Rok 2020 pod względem makijażu upłynął raczej na naturalności, przez większość czasu siedzieliśmy w domu i raczej nie w głowie były nam kolorowe i wyraziste makeupy. Wszystko zmieni się wiosną i latem 2021, kiedy to królować będą neonowe kolory oraz mocne i odważne makijaże.

W tym sezonie w makijażu oczu największym hitem będzie kolor, im bardziej wyrazisty i zwariowany tym lepiej. Nie bój się eksperymentować i wykorzystaj te cienie ze swojej palety, które zazwyczaj omijałaś. Postaw na żółte i pomarańczowe kolory, zmieszaj je z delikatnym różem albo błękitem, a uzyskasz efekt wow. Niekwestionowanym hitem będzie kreska na powiekach, a eyeliner to absolutnie podstawa każdej kosmetyczki. Najwięksi wizażyści lansują trendy, by wyjść poza utarte schematy, a kreski na oczach zyskują bardziej trójwymiarowe i nieoczywiste kształty. Podwójna kreska na oczach, geometryczne zakończenie, a może trójkątne wyrysowanie w wewnętrznym kąciku oka – w tym sezonie zdecydowanie można zaszaleć.

Wśród proponowanych trendów wymienia się również “the outer wing“, czyli podkreślanie zewnętrznego kącika oka zdecydowaną, wyciągniętą ku górze kreską. W modzie będą również ciężkie, gotyckie makijaże.

Jakie kosmetyki przydadzą się latem 2021?

Neonowe kredki do oczu – Colour Junika  –  to doskonale napigmentowana kredka pozwala na wyrysowanie idealnej kreski już za jednym pociągnięciem, gwarantując długotrwały makijaż oczu. Bezzapachowa formuła wzbogacona została naturalnym woskiem Candelilla. (taki sam we wszystkich kredkach). Produkt dostępny w sklepach Kontigo.

Paletka cieniowa duża Bingo – Flamingo – Colour Junika – ta paleta ta kryje w sobie cienie matowe oraz błyszczące. Którykolwiek z nich wybierzesz zaskoczy Cię swoją pigmentacją oraz łatwością w blendowaniu.

Paletka cieniowa duża Comet Struck – Colour Junika – paleta COMET STRUCK przeniesie Twoje umiejętności w kosmiczny świat makijażu. Nieziemskie kolory, wyjątkowo łatwa aplikacja oraz blendowanie cieni z palety COMET STRUCK to coś więcej aniżeli się spodziewasz. W środku znajdziesz cienie matowe oraz takie, które błyszczą jak gwiazdy, co w połączeniu daje efekt nie z tej ziemi.

Paletka cieniowa mała Hot a lot – Colour Junika –  Ta paleta została skomponowana z myślą o kolorystyce lata, wakacji i ciepłych wieczorach. Przypomina o beztroskich letnich chwilach! Cienie z palety HOT A LOT charakteryzują się łatwością aplikacji i blendowania co daje pełną swobodę użytkowania.


Farmaceuci, fizjoterapeuci i diagności laboratoryjni szkolą się ze szczepień przeciw COVID-19.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles