urządzenie kosmetyczne

Nowe centrum handlowe na Swojczycach. Wiemy, kiedy otwarcie


W połowie maja zaplanowano otwarcie centrum handlowego Swoja Olimpia na wrocławskich Swojczycach. W pierwszym etapie całego przedsięwzięcia zacznie działać market Lidl, a także kilka innych sklepów.

O starcie budowy centrum handlowego Swoja Olimpia na wrocławskich Swojczycach informowaliśmy w lutym ubiegłego roku. Projekt jest realizowany w dwóch etapach, a w ofercie najmu są lokale o charakterze handlowo-usługowym oraz biurowym.

W pierwszym etapie, którego start planowany jest na połowę maja 2021 roku, otwarty zostanie market Lidl, a także m.in. sklep mięsny, piekarnia i cukiernia, warzywniak czy salon prasowy. Na wyższych kondygnacjach pojawi się przedszkole, przychodnia, salon kosmetyczny, a także laboratorium medyczne.

Drugi etap centrum, jak podkreślają przedstawiciele inwestora – firmy Womak Holding, wzmocni ofertę całego kompleksu poprzez wprowadzenie drogerii, sklepów popularnej sieci dyskontów odzieżowo-przemysłowych, a także autorskim rozwiązaniem sportowo-rekreacyjnym, który ma stać się alternatywą dla tradycyjnych klubów fitness.

Swoja Olimpia oprócz nowoczesnej, designerskiej koncepcji przewiduje szeroki wachlarz rozwiązań przyjaznych środowisku, takich jak m.in. zielone dachy czy duże przeszklenia, które zapewnią dostęp do dziennego światła słonecznego. Nasze realizacje zmierzają w kierunku tzw. inteligentnych budynków – tłumaczy Sebastian Moskal, członek zarządu spółek Grupy Womak.

Jak zapewnia inwestor, nowy projekt, jako kompleks będzie składał się z niezależnych, ale znajdujących się w bliskim sąsiedztwie budynków.

Ograniczyliśmy maksymalnie powierzchnie wspólne, skupiając się na niezależnych wejściach do poszczególnych lokali, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie w nowej sytuacji, w której przyszło nam się odnaleźć – dodaje Sebastian Moskal.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles