urządzenie kosmetyczne

Makijaż 2021. Boski podkład na lato nie musi być drogi. Rewelacyjne krycie za 13 zł – Super ExpressNajlepsze sypkie pudry
Autor: Shutterstock
Najlepsze sypkie pudry


Makijaż na wiosnę i lato różni się od tego, który wykonuje się zimą. Kiedy dni stają się coraz dłuższe, a pogoda sprzyja aktywnością na świeżym powietrzu, aplikowany na twarz makeup jest lżejszy i częściej stawiamy na delikatne kosmetyki, które w naturalny sposób podkreślają naszą urodę. To zdecydowanie czas kiedy mocno kryjące i ciężkie podkłady chowamy do szuflady, a ich miejsce zastępują produkty o lżejszej formule, które jednak muszą zakryć niedoskonałości i wyrównać koloryt skóry. Idealnym rozwiązaniem na wiosnę i lato są kremy CC. Nie obciążające one cery i sprawiają, że wygląda ona świeżo i promiennie. Marka Eveline Cosmetics ma w swojej ofercie rewelacyjny krem CC, który aktualnie znajdziemy w promocji.

Idealny podkład na lato 2021

Makijaż na wiosnę i lato staje się lżejszy, przede wszystkim stawia się w nim na naturalność, a jego głównym punktem jest świetlista i zdrowo wyglądają skóra. Lepiej zrezygnować z ciężkich podkładów na rzecz bardziej delikatnych produktów. Nie znaczy to jednak, że latem nie możemy oczekiwać od kosmetyki, że zakryje on nasze niedoskonałości i wyrówna koloryt. Wręcz przeciwnie, na rynku znajdziemy szeroką ofertę lekki podkładów oraz kremów CC, które doskonale zamaskują co trzeba pozostawiając skórę promienną i nie obciążaną makijażem. Szukasz idealnego kremu CC? W Eveline Cosmetics trwa właśnie gigantyczna promocje z okazji pierwszych urodzin sklepu internetowego marki. Najpopularniejsze produkty przecenione są nawet do 70 proc. Zdecydowanym hitem oferty może okazać się podkład MAGICAL COLOUR CORRECTION CC, który kupimy za jedyne 12,50 zł. Jak zapewnia producent to: “multifunkcyjny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego typu cery. Krem zaraz po aplikacji zmienia się w lekki fluid matujący, nadający cerze jednolity i naturalny koloryt“.


podkład od Eveline Cosmetics na lato
Autor: materiały prasoweUroczyste obchody 230. rocznicy Konstytucji 3 maja. Wywieszanie flagiSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles