urządzenie kosmetyczne

Uwaga, konkurs! Do wygrania 15 voucherów do Eternity SPA! Legnica


Gabinet Eternity SPA w Legnicy organizuje dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest 15 voucherów na różne zabiegi. W tym samym czasie firma kosmetyczna startuje z mega promocjami „FIRST MINUTE”, dzięki którym można uzyskać nawet 50 proc. zniżki na oferowane usługi.

Eternity SPA jest jedną z najprężniej rozwijających się firm z branży kosmetycznej i beauty w Legnicy. Firma swoje gabinety posiada już m.in w Ostrowie Wielkopolskim, Turku, Koninie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Kaliszu

Dziś legnicki gabinet Eternity SPA przy ul. Piastowskiej 15/2 wystartował z konkursem, w którym 15 szczęśliwców będzie miało okazję wygrać voucher na wybrane zabiegi o łącznej wartości 3 tys. zł:

3 x Masaż (czas zabiegu 55 minut)

2 x Laser Yag Q switch – usuwanie tatuażu

2 x Total clean – oczyszczanie twarzy 

2 x fat burn (3 x 2 strefy np. uda pośladki)

3 x eternity (zabieg na twarz – złuszczanie naskórka)

1 x pakiet Medyczna Endermologia LPG (3 zabiegi plus strój GRATIS)

2 x zabieg Medyczne HIFU (strefa twarzy do wyboru)

Jak wygrać voucher? Zasady konkursu są proste!

1. Polub fanpage Eternity SPA Legnica 

2. Udostępnij ten artykuł (publicznie) na swojej tablicy na FB

3. Zaproś (oznacz) w komentarzu (na fanapge TuLegnica.pl – Dami TV) dwie osoby oraz napisz, która opcja nagrody najbardziej Tobie odpowiada.

Wyniki zostaną opublikowane na fanpage’u portalu tuLegnica.pl 31 sierpnia o godz. 13.00.

Wraz z konkursem gabinet wprowadza do swojej oferty także liczne promocje “FIRST MINUTE”. – Idzie jesień, więc zaraz zaczniemy na nowo naprawiać skutki lata. Cellulit , nadmiar tłuszczyku ,podwójny podbródek,wiotka skóra, przebarwienia, zmarszczki. Też masz taką pamiątkę po wakacjach ? Nie martw się, wszystko możemy naprawić – zachęca Paulina Cwynar z Eternity SPA w Legnicy.

Poniżej prezentujemy pełną listę promocyjnych zabiegów, które można wykupić do 26 sierpnia.

1. Mikrodermabrazja diamentowa 1 zabieg + kwasy  z rabatem 50 proc., czyli zamiast 150 zł w cenie tylko 75 zł . Jest to wieloetapowy zabieg, który odnowi skórę.  Uwaga gabinety Eternity SPA mają zasadę skuteczności. Zabieg Mikrodermabrazji + kwasy to nie miziu miziu, tylko naprawdę porządny zabieg , który może wywołać nawet delikatne strupki i zarysowania, dlatego najlepiej wykonywać go około piątku. Skóra dojdzie do siebie w przeciągu ok 2-5 dni. Będzie odnowiona i piękna.

2. Mezoterapia mikroigłowa plus ampułka PAKIET 5 zabiegów za 350 zł. Spłycanie zmarszczek, odmładzanie okolicy oczu, poprawa jędrności skóry, uniesienie kącików ust, podniesienie konturu twarzy.

3. Peeling kawitacyjny przeceniony z 90 zł na 45 zł (minus 50 proc.) Jest to zabieg oczyszczający, złuszczający naskórek. Złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi, które wykonujecie w domu, ale jest równie delikatny. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu skory bez względu na wiek.

4. Black doll twarz pakiet 5 zabiegów w cenie 500 zł!

5. NAJWIĘKSZY PAKIET, W NAJLEPSZEJ CENIE, TO PAKIET OPEN Z NIELIMITOWANYM CZASEM. Można go wykorzystać w ciągu 6 miesięcy. Cena 2500 zł dotyczy zabiegów na twarz. Możesz umówić się maksymalnie 2 dni w tygodniu 1 godzinę zabiegu w danym dniu. W pakiecie nielimitowanym czas jest imienny i nikt inny nie może z niego korzystać. (W pakiet nie wchodzą zabiegi HIFU) Nie łączy się on także z żadną promocją. Umawiając się na zabieg z pakietu nielimitowanego dzień przed musisz potwierdzić swoje obecność lub odwołać go bez konsekwencji.

6 i 7. HIFU TWARZ/ CIAŁO z rabatem 50 proc. Przykładowe ceny przed i po promocji :HIFU twarz+ podbródek ZAMIAST tylko 290 zł zamiast 580 zł, HIFU twarz+podbródek+szyja+dekolt tylko 375zł zamiast 750 zł, HIFU piersi tylko 250 zamiast 500, HIFU pelikany tylko 225 zamiast 450 zł.

9. Na specjalne życzenie setek zadowolonych klientek uruchomiamy także limitowaną promocję ENDERMOLOGII LPG! Jest to opcjonalnie 13 zabiegów (10 zabiegów Endermologii LPG + 3 Oscylacje Wibracje Odchudzające na całe ciało GRATIS). Cena to tylko 480 zł, czyli 37 zł za zabieg! Łącznie 60 proc. zniżki. Druga możliwość składa się z 25 zabiegów (20 zabiegów Endermologii LPG + 3 Oscylacje Wibracje Odchudzające na całe ciało + 2 zabiegi body shaping) w cenie 960 zł, czyli 38 zł za zabieg ! Łącznie zyskujemy 70% rabatu! Oferta limitowana na 20 karnetów.

10. PAKIET OPEN, czyli największy pakiet zabiegów na ciało z nielimitowanym czasem w najlepszej cenie za 2500 zł (czas realizacji wynosi 6 miesięcy). Zabiegi obejmują redukcję obwodu ciała od 2 do 7 cm. Po upływie 8 tygodni po zakończeniu cyklu zabiegów widoczna jest redukcja cellulitu, poprawa stanu powierzchni skóry, jej ujędrnienie. Można się umówić maksymalnie na 2 dni w tygodniu na godzinę zabiegu w danym dniu lub 4 dni w tygodniu po 30 min. W pakiecie nielimitowanym czas jest imienny nikt inny nie może z niego korzystać. Nie łączy się z żadną promocją. Umawiając się na zabieg z pakietu nielimitowanego dzień przed musisz potwierdzić swoje obecność. Dzień przed można odwołać zabieg bez konsekwencji. Jednak dwukrotne odwołanie w ten sam dzień będzie skutkować tym, że zabraknie miejsca przez kolejne 3 tygodnie.

    11. Elektroslim. 5 zabiegów z rabatem 50 proc., czyli w cenie 175 zł.

    12. STREFA RELAKSU. Masaż relaksacyjny całego ciała z zniżką 30 proc., czyli w cenie 119 zł zamiast 170 zł.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu:
Uwaga, konkurs! Do wygrania 15 voucherów do Eternity SPA!.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles