urządzenie kosmetyczne

“Dance Dance Dance”: Roxie Węgiel jednak nie będzie miała “cenzurowanego” makijażu?


A to niespodzianka! Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, mimo wcześniejszych doniesień o planowanym “wymazaniu” kolorowego makijażu z twarzy Roxie Węgiel w “Dance Dance Dance”, ostatecznie produkcja zamierza nie ingerować w jej występ. Skąd ta zmiana decyzji?

Niedawno w internecie dosłownie zawrzało po doniesieniach z planu “Dance Dance Dance”. Wyciekł mail z wewnętrznej konwersacji produkcji, z którego wynikało, że makijaż Roxie Węgiel ma być “ocenzurowany”.

Chodzi o występ Roksany do piosenki “The greatest” wielkiego hitu Sia. Teledysk w oryginalne nawiązuje do ofiar zamachu w gejowskim klubie w Orlando, a tancerka w klipie ma makijaż nawiązujący do tęczy – symbolu środowisk LGBTQ+.

Według doniesień portalu Pudelek.pl, miało to wzbudzić spore wątpliwości w TVP, co z kolei miało doprowadzić do decyzji o wymazaniu makijażu 16-letniej Roksany Węgiel w montażu.

Jak udało nam się dowiedzieć, po szumie medialnym i głośnej aferze związanej z tymi doniesieniami nastąpił zwrot akcji. Według naszych źródeł, od środy trwają dyskusje i na korytarzach TVP słychać coraz głośniej, że cała “afera” była kompletnie zbędna.

Jak donosi nasz informator z produkcji show, w piątek ma zapaść decyzja o nieingerowaniu w występ Roxie Węgiel i puszczeniu go w oryginalnym kształcie.

Odcinek, który wywołał tyle emocji, będzie można zobaczyć na antenie TVP w sobotę wieczorem. Jesteście ciekawi, jak wyjdzie i którą wersję ostatecznie wyemituje stacja?

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles