urządzenie kosmetyczne

Duże sklepy znów otwarte. Poznaniacy tłumnie ruszyli na zakupy


Dodano wtorek, 4.05.2021 r., godz. 22.15

Co ważne otwarciu wszystkich sklepów również galerii handlowych towarzyszą obostrzenia, które mają się przyczynić do obniżenia liczby zakażeń koronawirusem.

Zgodnie z zapowiedziami rządu po majówce otwarte zostały między innymi centra handlowe i gabinety kosmetyczne i fryzjerskie. Otwarte są też galerie sztuki i muzea oczywiście z ograniczeniami. Do szkół wróciły też młodsze dzieci z klas 1-3.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.

REKLAMA

Luzowanie obostrzeń było dziś wdać na poznańskich ulicach. W okolicach największych galerii handlowych tworzyły się korki. Prawdziwe oblężenie przeżywały dziś markety budowlane. Tłumnie było też u fryzjerów i kosmetyczek.

Jeśli liczba zachorowań się nie zwiększy od 8 maja możliwe będzie wznowienie działalności hoteli, również w ścisłym reżimie sanitarnym i z odgórnymi zasadami. Jeżeli wskaźnik zakażeń na 100 tys. osób spadnie poniżej 15 – od 15 maja możliwe będzie zniesienie obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Będziemy też mogli korzystać z ogródków gastronomicznych oraz otwarte zostaną kina i teatry na świeżym powietrzu. Restauracje miałyby zostać otwarte 29 maja.

Autor: j

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles