urządzenie kosmetyczne

“Love Island”. Laura podda³a siê zabiegowi. Zrobi³a go te¿ Ewelina z “Warsaw Shore”. Fani: Nie przypominasz ju¿ siebie


Na zdjęciach Laura z “Love Island” zupełnie nie przypominała osoby, którą zobaczyliśmy w programie. Obiecała, że postawi na większą naturalność, ale jej nowe ujęcie zupełnie temu przeczy. 

Ania i Czarek“Love Island”. Fani martwią się o Anię i Czarka. Chcą wiedzieć, czy są razem

“Love Island”. Laurę trudno rozpoznać na zdjęciach

Laura z “Love Island” kilka tygodni temu zwróciła uwagę internautów za sprawą zdjęć na Instagramie. Zupełnie nie przypominała osoby, którą zobaczyliśmy w programie. I nie była to kwestia pozy, czy wybrania “dobrego” profilu, a raczej licznych upiększeń w postaci filtrów i poprawek w programach graficznych. Na kilku ujęciach miała nienaturalne “kocie” oczy, podłużną i wygładzoną twarz oraz niesamowicie białe zęby. Dwa tygodnie temu Laura z “Love Island” zdecydowała się wyjaśnić, dlaczego starała się wyglądać na zdjęciach inaczej niż w rzeczywistości. Powód był prosty – kompleksy. Mimo że deklarowała, że zrezygnuje z tak znaczących zmian, najnowsze ujęcia pokazują, że nie udało jej się zrealizować postanowienia. Fani prawie jej nie poznali.

Przepraszam, ale kto to jest? Wybacz, ale widziałam cię w telewizji i nawet w jednym procencie nie przypominasz siebie.

Nie obraź się Laura, ale na zdjęciach jesteś inną dziewczyną niż w programie.

Dziewczyna tłumaczyła, że to makija¿ sprawił, że wygląda inaczej.

To zdjęcie nawet nie ma koloru – rozumiem, że ludzie są przyzwyczajeni do filtrów, ale czasem i profesjonalny makijaż zmienia wygląd – odpowiedziała. 

Internautka nie była przekonana.

Owszem, makijaż zmienia twarz, jednak nie przesadzajmy. Realnie wyglądasz kompletnie inaczej i chcesz, aby tak postrzegali cię ludzie? Jest dużo racji we wcześniejszych komentarzach. Nie warto robić z siebie na siłę kogoś, kim się nie jest. Wspominałaś o akceptacji samej siebie – w którym miejscu ona jest, skoro masz potrzebę poprawiania siebie pod publikę?

Ostatecznie stwierdziła, że w sumie nie chodzi tylko o makija¿, a o zabiegi, które zmieniły wygląd jej twarzy. Najnowsze zdjęcie zostało zresztą zrobione dobę po liftingu oczu, zwanym “fox eye”. Laura napisała na InstaStory, że “ma dalej opuchnięte powieki, ale efekt zmienia wygląd buzi”. Ostatnio na ten sam zabieg zdecydowała się także Ewelina z “Warsaw Shore”.

Poprawiam się dla samej siebie, bo to lubię i nie musi się to wszystkim podobać. Ważne, że ja sobie sama się podobam – stwierdziła.

InstaStory Walerii z 'Love Island'“Love Island”. Fani zapytali Walerię o relacje z Piotrkiem. Nie wytrzymała

Wydaje się, że obserwatorzy Laury nie mieliby tak dużego problemu z tym, że poprawia swoją urodę, gdyby nie fakt, że wcześniej deklarowała co innego. 

Zobacz też: Ania z “Love Island” pozuje w krwistoczerwonej sukni. Maciek wymownie komentuje. Żałuje, że ją zostawił?

Zobacz wideo
Mateusz z “Love Island” spotkał się z przyjaciółkąSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles