urządzenie kosmetyczne

Maja Sablewska w makijażu Magdy Pieczonki – SZTOS!


Maja Sablewska zaprezentowała się w makijażu wykonanym przez Magdę Pieczonkę. Wizażystka postawiła na mocne i ciemne smokey eyes, które perfekcyjnie podkreśliło urodę Mai. Koniecznie zobaczcie efekt!

Kariera

Maja Sablewska rozpoczęła swoją karierę jako menadżerka gwiazd, współpracując m.in. z Dodą, Edytą Górniak czy Mariną Łuczenko. Po czasie zrezygnowała z tej branży i rozwinęła się jako stylistka. Szerszej publiczności dała się poznać jako prowadząca program Sablewskiej sposób na modę czy Sablewskiej sposób na…, w których przeprowadza metamorfozy uczestniczek. Maja jest również autorką książek poświęconych modzie.

Zobacz także: Jak działają rękawice do demakijażu
Zobacz także: Maja Plich bez makijażu

Smokey eyes

Magda Pieczonka to jedna z najpopularniejszych makijażystek w naszym kraju. Współpracuje z licznymi gwiazdami i w perfekcyjny sposób podkreśla ich urodę. Wizażystka aktywnie działa również w mediach społecznościowych, m.in. w serwisie YouTube, na którym publikuje makijażowe tutoriale. Udział w nich biorą znani celebryci, którzy za każdym razem zachwycają swoim nowym wizerunkiem.

Pod pędzel Magdy trafiła również Maja Sablewska. Warto wspomnieć, że obie panie współpracowały w programie Sablewskiej sposób na modę, w którym Magda wykonywała make-up uczestniczkom, a także uczyła ich podstaw makijażu. Tym jednak razem makijażystka postawiła na mocne smokey eyes, konturowanie oraz delikatne usta. Nie zabrakło również subtelnego rozświetlenia oraz zalotnych rzęs pogłębiających spojrzenie.

„Skupiłam się tu na mocnym oku i na naturalnym efekcie glow ✨ Dużą rolę grają tu również rzęsy w kępkach” – powiedziała o makijażu Magda.

Trzeba przyznać, że Maja Sablewska w takim wydaniu to niecodzienny, ale warty uwagi widok. Perfekcyjny makijaż skupia się na głębokich oczach stylistki, a idealnie podkreślone kości jarzmowe nadały twarzy nowego kształtu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów. Wśród nich czytamy:

„Pięknie po prostu wystrzałowo w tym kolorku 😍”

„Boski makijaż🥰”

„Przepiękny makijaż u pięknej kobiety”

A jak Wam podoba się makijaż wykonany przez Magdę? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Magdapieczonkamakeup

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles