urządzenie kosmetyczne

Blanka Lipińśka otwarcie o porawiwniu urody. Jakie zabiegi przeszła?


Blanka Lipińska nie owija w bawełnę i nie boi się odważnych wyznań. Gwiazda opowiedziała fanom o zabiegu wycięcia torebek tłuszczowych. Niestety jej skóra niezbyt dobrze przyjęła te zmiany. Z jakimi problemami się boryka?

Blanka Lipińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Autorka bestsellerowych powieści szturmem wdarła się do show-biznesu i dzięki swojej twórczości z miejsca stała się gwiazdą. Zyskała ogromną grupę fanów, a dzięki niej Polki znowu sięgnęły po książki. Pisarka odniosła sukces nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Jej książki zostały przetłumaczone na kilka języków i podbijają nie tylko Europę, ale także Stany Zjednoczone. Pierwsza z cyklu powieści 365 dni doczekała się już także ekranizacji. Film przyciągnął do kin tłumy widzów i stał się jeszcze bardziej popularny, gdy trafił na platformę Netflix. Tam zaledwie kilka dni po premierze znalazł się na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych produkcji i długo nie schodził z podium.

Blanka zaskarbiła sobie sympatię widzów także tym, że jest aktywna w sieci. Utrzymuje stały kontakt z fanami i codziennie publikuje kolejne nagrania i zdjęcia, z których możemy dowiedzieć się co aktualnie dzieje się w jej życiu.

Blanka Lipińska o swoich operacjach plastycznych

Autorka poczytnych powieści zaskarbiła sobie sympatię fanów również swoją wielką szczerością. Gwiazda zawsze mówi to co myśli i nie zwykła owijać w bawełnę. Nie ma także oporów, by opowiadać o tym, że poprawiała swoją urodę. Blanka między innym powiększyła piersi i usta czy wycięła torebki tłuszczowe z policzków. Ostatnio zafundowała także sobie nowe zęby i nieco skorygowała kształt dziąseł.

Wczoraj na Instagramie pojawiło się okno pytań dla jej fanów. Jak zwykle nie brakowało tych o poprawianie urody. Jedno z nich dotyczyło wycięcia torebek tłuszczowych. Blanka opowiedziała o zabiegu.

Wróciliście z pytaniami na temat wycięcia torebek tłuszczowych w policzkach. Czy warto i czy polecam. Słuchajcie, ja to zrobiłam, jak miałam 26 lat – moim zdaniem to było za późno. Lekarz zresztą też mi powiedział, że to się robi grubo przed trzydziestką, żeby skóra się zdążyła naciągnąć z powrotem. Czy zdążyła mi się skóra naciągnąć? Nie! Słuchajcie, ja mam tutaj za dużo skóry, zresztą jak pochylam twarz, to mi się tu skóra marszczy – dlaczego?  – mówiła Blanka na Instagramie.

Gwiazda w odpowiedzi na pytania fanów wyjaśniła, że niestety jej skóra po zabiegu nie zachowała się tak, jak powinna i nie była idealnie napięta. Gwiazda jednak nie żałuje zabiegu, ponieważ osiągnęła kształt twarzy, na jakim jej zależało.

A no dlatego, że kiedyś tu miałam więcej, więc to było napięte. Czy żałuję? Absolutnie nie, bo moim większym marzeniem od tego, żeby mi skóra nie wisiała, było to, żeby mi się zapadły policzki. Ale to musicie mieć tego świadomość, że wam może ta skóra wisieć! No bo tu wam naturalnie wypełniał ten tłuszcz, więc to zależy od was, czy się na to zdecydujecie.

Blanka, podsumowując swój wywód dotyczący operacji plastycznych, absolutnie nie zachęcała fanek do takich zabiegów. Znowu podkreśliła, że ona nie żałuje tego co zrobiła, ale doradza, żeby każdy mocno zastanowił się, czy warto korzystać z usług chirurgów plastycznych.

Ja wiedziałam o tych wszystkich rzeczach, zanim zdecydowałam się na operację i zdecydowałabym się jeszcze raz. Ja jej kompletnie, absolutnie nie żałuję, ale musicie sobie zdawać z tego sprawę, że z czasem wasza skóra traci jędrność i działa na nią grawitacja, i tutaj wam się mogą pojawić chomiki albo żaluzje, tak jak u mnie, bo zostaje wam za dużo skóry, która się nie zbiegła – w moim przypadku się nie zbiegła i potem sobie zostajecie z taką dyndającą skórą. To wszystko, wiecie, życie to sztuka wyboru. Moje drogie, zastanówcie się nad tym bardzo poważnie, bo wasza twarz zmienia się, bardzo ważne w tym, jak wygląda wasza twarz, jest wasz zgryz i to, jakie macie zęby. I to każdy ortodonta wam powie, że układ szczęki i żuchwy jest niezwykle ważny dla owalu twarzy, więc czasami wystarczy korekta zgryzu, a czasami to się samo zmieni z wiekiem. Tak że moje kochane dziewczynki, czy warto od razu sięgać po chirurgię plastyczną? No nie! – podsumowała Lipińska.

Trzeba przyznać, że Blanka ze zdrowym rozsądkiem podchodzi do treści, które przekazuje swoim fanów. Wie, że wiele kobiet liczy się z jej zdaniem, dlatego prosi je o bardzo przemyślane decyzje dotyczące ewentualnych poprawek urody.

Krystyna Pukos

Z wykształcenia dziennikarka. Z zamiłowania ogrodnik, który każdą wolną chwilę poświęca swoim roślinom. Wielka miłośniczka przyrody, właścicielka kilku psów. Wegetarianka z wyboru.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles